• Головна
  • Програма подвійних дипломів в дії: студенти факультету туризму захистили магістерські роботи в Польщі. ФОТО
17:00, 14 жовтня 2017 р.

Програма подвійних дипломів в дії: студенти факультету туризму захистили магістерські роботи в Польщі. ФОТО

Днями в межах програми подвійних дипломів відбувся захист магістерських робіт студентів факультету туризму зі спеціальності «туризм» спеціалізації «туристичний менеджмент» на базі економічного факультету Академії імені Якуба з Парадижу в Гожуві Великопольському (Республіка Польща).

41.JPG

41.JPG

Зазначимо, що відповідно до Угоди про співпрацю між факультетом туризму та економічним факультетом Академії імені Якуба з Парадижу в Гожуві Великопольському студенти Прикарпатського університету мають можливість безкоштовно навчатися за магістерською програмою подвійних дипломів.

21.JPG

21.JPG

Цими днями успішно захистили свої магістерські роботи та отримали ступінь магістра AJP:

  • Наталії Гугіль (тема магістерської роботи «Управління іміджем Львова як маркетинговий елемент розвитку сентиментального туризму»);
  • Сергію Когучу (тема магістерської роботи «Порівняльний аналіз розвитку агротуризму в Карпатському регіоні України та Польщі»);
  • Віталії Мелешко (тема магістерської роботи «Проблеми управління регіональною політикою в галузі туризму на прикладі Малопольського воєводства»).

Для учасників програми подвійних дипломів навчання тривало впродовж 2 років (3-и семестри в Україні та 4-ій семестр - у Польщі). Під час навчання в Польщі студенти мали можливість пройти переддипломну практику, набути практичного міжнародного досвіду управління туристичною діяльністю й зібрати цікавий матеріал для наукового дослідження.

Варто зазначити, що дана програма подвійних дипломів значною мірою підвищила конкурентоспроможність випускників університету на міжнародному ринку праці, надала їм можливість уже сьогодні отримати робочі контракти за спеціальністю, а також працювати над втіленням інновацій у туристичній галузі нашої країни.

51.JPG

51.JPG

Читайте також: Студенти ПНУ у Польщі захищали магістерські роботи у вишиванках. ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #освіта #ПНУ #студенти #Польща #магістратура #захист #університет #Прикарпатський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...