• Головна
  • Майбутнім франківським лікарям розповіли про їхні права. ФОТО
10:00, 19 жовтня 2017 р.

Майбутнім франківським лікарям розповіли про їхні права. ФОТО

11 жовтня в Івано-Франківському базовому медичному коледжі, в рамках «Тижня правових знань», відбулася зустріч майбутніх медиків із заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Володимиром Ковальчуком та першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області Наталією Рожковецькою.

Наталя Рожковецька ознайомила присутніх з різними аспектами діяльності органів юстиції як на національному, так і на місцевому рівнях. Вона поділилась інформацією про реалізацію в області проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» та про спільні виїзні прийоми представників юстиції в населені пункти, у яких розміщені точки доступу до безоплатної правової допомоги.

У свою чергу, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в областіВолодимир Ковальчук розповів про етапи становлення та розвитку системи БПД як в Україні, так і на Прикарпатті, особливості роботи регіонального, місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги на Івано-Франківщині.

Майбутнім франківським лікарям розповіли про їхні права. ФОТО, фото-1

Під час заходу заступник директора регіонального центру відповів на численні запитання студентів та зазначив про правові механізми захисті прав дітей.

«Захист прав дітей, одиноких матерів та студентів-сиріт, дітей-учасників бойових дій є одним з пріоритетів роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні»- підкреслив він.

Майбутнім франківським лікарям розповіли про їхні права. ФОТО, фото-2

Окремо Володимир Ковальчук зупинився на важливості протидії домашнього насильства, роз’яснив студентам основи кримінальної відповідальності неповнолітніх за вчинення насильства, обов’язки неповнолітніх, а також алгоритм дій і правил поведінки, які допоможуть уникнути небезпечної ситуації підлітку.

Наприкінці зустрічі, серед студентів-медиків були розповсюджені інформаційні буклети з соціально-правових питань, теми яких визначені на основі аналізу звернень за надання безоплатної правової допомоги та є відображенням реальних правових потреб жителів територіальних громад.

Також залишив чималу кількість інформаційних буклетів з правової тематики «БПД» для студентів: «Твої права – твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини», «Встановлення факту родинних відносин» та « Що таке БВПД та як її отримати?».

Директор коледжу, депутат Івано-Франківської міської ради 5-х скликань,Володимир Стасюк щиро подякував гостям та наголосив на важливості проведення право-просвітницьких заходів з студентською молоддю.

Читайте також:  Франківські медики обговорили медреформу за круглим столом. ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #медики #права #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...