• Головна
  • Проблеми зі спілкуванням? Як його розблокувати та зробити доступним.
13:20, 22 жовтня 2017 р.

Проблеми зі спілкуванням? Як його розблокувати та зробити доступним.

П'ять ключів до усвідомленого спілкування.

Фактично, кожна людина має від природи потужний інструмент - можливість спілкування. Та чи кожен здатний правильно його використовувати?

Ґрунтуючись на принципах психології, п'ять ключів до усвідомленого спілкування трансформують реакції страху в потужні можливості для саморозкриття.

Одночасна практика цих навичок надає гнучкості та стійкості нашим відносинам, вона відкриває нашу здатність приймати себе та інших такими, якими ми є. Це дозволяє нам стати більш ефективними, співчутливими та включеними в життя.

28-29 жовтня 2017 року у нас буде можливість повчитись в Ґреґа Хеффрона – засновника та керівник Інституту Зеленої Зони (GREEN ZONE INSTITUTE: greenzonetalk.com), першого сертифікованого викладача усвідомленого спілкування, уповноваженого С’юзен Джіліс Чапмен, авторкою методу п'яти ключів, коучем. Він є тренером, викладає семінари й консультує представників організацій та власників бізнесу.

Ґреґ Хеффрон викладає насамперед у Північній Америці та Європі. У 2003 році він закінчив університет штату Айова (Магістр з документальної літератури). 

Ґреґ Хеффрон навчатиме п'яти інструментам,

що дозволяють розблокувати та зробити доступним спілкування, майстерно встановити узгоджений зв’язок з іншими та з собою.

На основі однойменної книги С’юзен Джіліс Чепмен – сімейного психолога, консультанта, письменниці та вчителя буддизму – цей семінар допоможе учасникам застосувати унікальний підхід. Він базується на уважності, використовує бесіди, вправи діалогу, практики медитації, які однаково залучають наше тіло, емоції та розум. Учасники навчаться виявляти природну відкритість у спілкуванні, а також дізнаються як практикувати, коли зв'язок порушується, в тому числі, коли ми відчуваємо глибоку недовіру до себе та інших, а інші здаються надто закритими.

Практичний семінар відбудеться в Івано-Франківську 28-29 жовтня 2017 року в Університеті права імені Данила Галицького (вул. Євгена Коновальця 35, поверх 3, №307).

Реєстрація та додаткова інформація: +380 99 1154461, +380 98 2569002.

Email: [email protected]Івано-Франківськ.

Вартість участі в семінарі 480 грн. Вартість для судентів та пенсіонерів 350 грн.

Також читайте: Як пройшла конференція TEDx у Франківську? Думки учасників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #новиниівано-франківська #конференція #семінар #спілкування #медитація #ҐреґХеффрон #ключідоспілкування #п'ятьключівдоспілкування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...