• Головна
  • Як подолати осінні депресії? Станіславський секрет.
19:55, 23 жовтня 2017 р.

Як подолати осінні депресії? Станіславський секрет.

Осінь-пора яскравого листя, особливої вишуканості і барвистої краси. Але це і час відомих осінніх депресій, що навіваються вітрами і дощами,котрі різко почастішали, котрі нагадують людині про холод, пригнічують, особливо загострюючи її власні проблеми та внутрішні діалоги.

Намагаючись зрозуміти, чому нам стає так сумно саме восени, медики та вчені прийшли до висновку, що всьому винен короткий світловий день. Сонячне світло впливає на кількість серотоніну – гормону, який відповідає за радість і щастя. Тому світлова терапія при сезонних розладах працює і дає хороші результати.

Фахівці радять дуже багато способів від осінньої депресії. Це і ароматерапія, і спілкування з позитивними людьми, і оптимістична музика, і душевні розмови…Проте, найперше місце серед цих антидепресантів, твердять в один голос спеціалісти-психологи, займає…солярій. Так-так, не дивуйтеся, саме солярій…Нагадаємо, що основна причина сезонної депресії – зниження кількості сонячного світла і зменшення світлового дня Тому ця незатійлива і доступна майже кожному солярій процедура просто і предметно ясно якнайкраще нагадає тілу і душі про літо.

Крім того, вплив яскравого світла регулює вироблення гормонів, відповідальних за добові ритми і якість сну, а також знижує рівень кортизолу. Норма для лікування осінньої хандри – 2-3 відвідування солярію в тиждень.

Восени йти в солярій потрібно не стільки за засмагою, скільки за дозою тепла і сонячних променів

Піти в солярій, кажуть фахівці з досвідом, це так ніби опинитися поближче до екватора, де роздають сонце. Порцію щастя та задоволення отримаєте гарантовано, а разом з тим й нові сили та наснагу до життя.

Але зрештою, нікого в цім сьогодні переконувати вже не потрібно. Просто прийдіть, побачите і переможете!

Проте, ми вирішили таки перевірити вагу і об’єктивність такого твердження і звернулися за коментарем до досвідчених фахівців відомої у Франківську мережі соляріїв «ЛІА»

Що головне ви даєте своїм клієнтам?

"Красу, здоров'я, знання про себе, безпеку і чесну роботу...Нам непотрібна реклама, нас і так знають, але часто люди приходять таки геть непідготовлені, соромляться або навіть і не знають що питати, ігнорують або замовчують якісь особисті медичні обмеження. Тому ми будемо щиро раді, якщо читачі через 0342 прочитають тут корисну для себе інформацію і будуть усвідомлено дбати про себе, про своє здоров'я і красу.

Хто приходить вперше, обов'язково отримує тут  індивідуальний підхід, розраховані дози перебування під "штучним сонцем", рекомендації щодо захисту найбільш уразливих ділянок шкіри, обов'язкового часу на відпочинок, поради стосовно захисної косметики...

Які головні проблемні питання в клієнтів?

-Люди бояться, що солярій шкідливий. Ми пояснюємо, що це не так. От в чому основна перевега солярію? В тому, що це ДОЗОВАНА процедура, вона ніколи не призведе до тих проблем, котрі люди отримують на пляжах. Абсолютна безконтрольність перебування на сонці спричинює опіки, пухирі, обмороки, сонячні удари, підвищення температури..Та чого лише люди не переносять через своє елементарне незнання культури перебування на сонці. В нас же такого не буде ніколи.Є індивідуальний підхід до кожного організму, є розраховані дози перебування під "штучним сонцем", є захист найбільш уразливих ділянок шкіри, захисна косметика...Та ну, що ви...Наші клієнти прекрасно розуміються на всім цім, разом з ними ми корегуємо процес засмаги, а отже отримуємо здоровий, безпечний і корисний результат.

Що основне в засмазі?

- Грамотний розподіл хвилин, час на відновлення і послідовність. Нічого не буває відразу. Людина повинна розуміти свій організм, знати ,що в неї в шкірі є меланін, що це природньо, закладено Творцем....Розуміти, що це захисний пігмент шкіри, який виділяється як реакція на УФ-промені і спішить захистити шкіру від них, спішить навчити шкіру адаптуватися до сонячного впливу, а отже потемніти, а отже - стати сильнішою.От і весь секрет засмаги.

Зараз, в період осені, люди часто попадають в пригнічені настрої, адже дощ, вітер, холод – не ті фактори, що сприяють мозку на формування позитивного мислення. Солярій в такім випадку – просто відмінний спосіб налаштування людини на хороший настрій з відтінками тепла, безпеки, захисту і позитиву.Це ми вже знаємо з практики, тому стаємо тут і психологами, і радниками. Але приємно спостерігати, коли людина виходить з солярійної кабіни вся така аж наповнена енергією, і несе від нас у свій світ тільки гарні і красиві вібрації.

Отож, про ЛІА детальніше.

ПРИЙТИ, ПОБАЧИТИ, ПЕРЕМОГТИ!

(або чого йти саме в ЛІА)

· туди ходять спортсмени, фітнесисти, бодібілдери, моделі, тобто, люди, які акцентовано дбають про здоровий спосіб життя

· там є спеціально навчені кваліфіковані фахівці 

· там якісні і дорогі лампи, на них є відповідні документи, лампи оновлюються часто, а це дозволяє не переплачувати за додаткові хвилини, бо лампи постійно максимально ефективні.

· там адекватні ціни

· там є абонементи та знижки в закладах-партнерах

· там є постійні акції

· там зручне розташування (Панорама Плаза, ТЦ "Легенда" і стометрівка )

· там щоденні безкоштовні індивідуальні консультації

· там можна отримати РЕ-ЗУЛЬ-ТАТ, а не лише лишити гроші

Словом, солярій «ЛІА» відомий у Франківську всім. Це розгалужена мережева сітка соляріїв, що користуються у франківців попитом і повагою. ЛІА не потребує реклами, це усталена, добра і відома структура, що має якісне обладнання і кваліфікований персонал. ЛІА з тих, хто спокійно і добре працюють для людей. Без напруги, без метушні, фахово, чесно і добросовісно. А саме це і вселяє довіру. І надію на те, що і восени можна відчути і насолодитися літнім сонцем, дати жадібному організму ті дози сонячного світла, від яких він стає здоровішим і молодшим.

ПРО ВЕРТИКАЛІ І ГОРИЗОНТАЛІ

В ЛІА представлені професійні горизонтальні та вертикальні солярії провідних європейських виробників, визнаних і перевірених роками. Це дає впевненість в якості та безпечності наданих нами послуг та гарантію клієнту на красиву засмагу! Лампи тут завжди оновлюються на 30% швидше від заданих норм виробника та мають відповідну документацію! Це значить, що клієнт зможе швидко засмагнути та не переплачувати за додаткові хвилини через неефективні лампи.

Існує помилкова думка, що у вертикальному солярії можна засмагати швидше, проте - це не так. В горизонтальному солярії швидше засмагають ноги та сідниці, в вертикальному – верх тіла (живіт, спина, руки). Для того, щоб не виникало контрасту засмаги на тілі ми рекомендуємо нашим клієнтам чергувати відвідування вертикального та горизонтального соляріїв

ПРО ПЕРСОНАЛ і ЦІНИ

Кожен клієнт тут отримає індивідуальне фахове навчання на всьому етапі засмаги. Кількість хвилин призначають з урахуванням специфіки вашого організму, типу шкіри та ін.

«Засмага має бути здорова і правильна», - наголошують в один голос фахівці мережі студій засмаги ЛІА

Беруся перевіряти сертифікати. Все є, все на місці. Лампи потужні, їх часто міняють.

Бачу, що вигідніше взяти абонемент, так виходить дешевше. Крім того, цей же абонемент дає знижки в закладах-партнерах. До дня народження ЛІА дарує 40% знижки на один сеанс засмаги в будь-якому із їхніх соляріїв. Приходите за 2 тижні до або 2 тижні після вашого ДН з паспортом і маєте собі таку фішку.

ПРО ШТУЧКИ та СЕКРЕТИ ЛІА

· Якщо лікар вам заборонив засмагати - в солярій ви не йдете.

· Якщо у вас місячні - в солярій не йдете

· Якщо ви вже в солярію, то запитуйте все, що вам хочеться запитати і без жодних вагань!

· Якщо направилися в солярій, то ніякого душу 3 години до і 3 години після засмаги

· Якщо використовуєте крем в солярій, то ніяких простих зволожуючих - ТІЛЬКИ спеціалізовані, для засмаги в солярії. А ось через 3 години після засмаги - зволожуючий або олійку для тіла. Особливо на обличчя і декольте.

· Якщо Ви йдете до солярію перший раз у сезоні то обов’язково прислухайтесь до порад адміністраторів щодо правильної кількості хвилин.

· Якщо хочете "класної" засмаги, то не бігайте в солярій кожного дня!Перерва між засмагою повинна бути не менше 48 годин.Старайтесь не збільшувати час засмаги більше ніж на 2 хв. кожного наступного разу. Максимально рекомендований час засмаги - 15 хв.!Основний колір засмаги проявляється через 6-8 годин.

· Якщо шкіра на вечір почервоніла, то кількість хвилин була підібрана не максимально точно. Почервоніння - це не засмага, це опік!

· Якщо ви придивляєтеся до спеціалізованої косметики, то знайте її основні 2 функції: зволоження і прискорення прояви кольору засмаги. Тому обов'язково користуйтеся косметикою, котру пропонують в ЛІА, якщо у вас на меті здорова, правильна і, головне, красива засмага.

· Якщо ви якимось чином прошмигнули повз спеціалістів і опинилися в кабінці " в чому мама родила",то бігом повертайтеся по СТІКІНІ - такі прикольні штучки, якими треба закривати груди(соски),бо жіночі груди не витримують УФ-променів.БЕЗУМОВНО захищайте спеціальними окулярами очі, і ,що найголовніше, родимки! Знімайте лінзи.

· Якщо хочете уникнути контрасту засмаги, то чергуйте вертикальний і горизонтальний вид солярію.У вертикальному солярії краще засмагає верх тіла: живіт, спина, шия, руки, в горизонтальному - ноги та сідниці.

ПРО СЕАНСИ

Після «сонячної» процедури засмага проявляється протягом 6-8 годин Вирішити,скільки засмагати в солярії, допомагає фахівець ЛІА, який обслуговує процедуру. Все залежить від типу шкіри. Темношкірі можуть бути в кабінці довше, світлошкірі – менше.

Ви можете, звісно, самі вирішувати,скільки засмагати в солярії, але звичайні рекомендації від ЛІА допоможуть зробити вашу засмагу максимально яскравою та здоровою!

ТРОХИ МЕДИЦИНИ

У процесі засмаги тіло втрачає вологу. Тому час на відновлення дуже важлива фішка засмаги: захисні функції шкіри підвищуються, вона стає більш стійкою до сонячних опіків (до 40%). А якщо ви приймаєте сонячні ванни занадто часто, намагаючись швидко засмагнути у солярії, часу на відновлення синтезу білка немає. Шкіра не буде мати того бажаного бронзового відливу, про який ми всі мріємо.

ПРО КОСМЕТИКУ

Не нехтуйте спеціальною косметикою для засмаги в солярії (сонцезахисний крем залиште вдома). Намастіть губи помадою з сонцезахисними фільтрами. Обов'язково прикривайте голову - під дією ультрафіолетових променів волосся може стати сухим і ламким. Обов'язково прикривайте груди! Очі теж потрібно захищати. Те, що ви їх закрили, зовсім не гарантує захист від опіку сітківки. Одягніть нормальні сонячні окуляри, а ось лінзи краще зняти. Для того щоб правильно засмагати в солярії, потрібно підготувати до цього шкіру. Крім використання спеціальних засобів для засмаги, відмовтеся від миття з милом перед процедурою - пересушена шкіра втрачає захисні властивості і може обгоріти. Після процедури теж рекомендується скористатися засобами після засмаги. Ці препарати зазвичай призначені для зволоження шкіри і заспокоєння почервоніння. Можна брати таку косметику з дому, а можна купити безпосередньо в ЛІА.

В студіях засмаги ЛІА представлена виключно провідна американська косметика для засмаги в соляріях, так як вона є абсолютно безпечною (американське і австралійське законодавство є найсуворішими до виробників косметики такого типу, відповідно норми виготовлення є одними з кращих в світі), дієвою та містить натуральні інгредієнти тільки високої якості, включаючи вітаміни, мінерали, рослинні речовини, ефірні олії та антиоксиданти.

По трьох годинах засмаги після приходу з солярію прийміть душ і нанесіть на тіло зволожуючий засіб по догляду за шкірою.

Як подолати осінні депресії? Станіславський секрет., фото-1

Відвідування солярію здатне подарувати не тільки бездоганний зовнішній вигляд, але і гарний настрій. Не забувайте і про догляд за тілом після солярію, і тоді бадьорість і краса вам забезпечені.

І від осінньої депресії не залишиться і сліду, натомість захочеться усміхатися і дарувати світлий день всім своїм друзям, або й просто людям, котрі зустрінуться на вулиці.

Де шукати:

  • ТЦ “PanoramPlaza” Північний Бульвар, 2А, 3 пов.Телефон:+38 (050) 02-40-131
  • ТЦ “Легенда” Площа Ринок, 18А, 3 пов.Телефон:+38 (095) 61-88-303
  • Офіс-центр "Київ" (навпроти Oodji), вул. Незалежності 4, пов. 4
    Телефон:+38 (050) 61-42-191
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#втома #депресія #осінь #солярій #краса #опримізм #здоровашкіра #радість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...