• Головна
  • Вихідними у Франківську - Школа юних біохіміків. АНОНС
23:00, 26 жовтня 2017 р.

Вихідними у Франківську - Школа юних біохіміків. АНОНС

28-29 жовтня 2017 року на базі кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” (м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201а) відбудеться П’ята Ювілейна Осіння Школа юних біохіміків «Дивовижний світ живого: від теорії до експерименту».

Відкриття заходу - 28 жовтня о 10:00 год. (за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201а, кафедра біохімії та біотехнології, Факультет Природничих наук,6-й поверх, аудиторія 617). 

Такий захід вже вп’яте поспіль організовує колектив кафедри біохімії та біотехнології . Учасниками Ювілейної Осінньої Школи Юних Біохіміків цьогоріч стануть близько трьох десятків старшокласників з різних шкіл м. Івано-Франківська та області. Серед запрошених - вчителі загальноосвітніх навчальних закладів міста і області та батьки учнів.

Найамбітніші учасники Школи зможуть продовжити їхні наукові пошуки в майбутньому, долучившись до наукових дослідницьких проектів, які виконуються на кафедрі біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету за різними напрямками, серед яких біохімія, фізіологія, лабораторна діагностика людини та тварин, дієтологія, геронтологія, біотехнологія та ін. Учасники школи за бажанням зможуть продовжити навчання у Міжнародній біотехнологічній лабораторії Малої Академії Наук (МАН) України, яка функціонує на кафедрі біохімії та біотехнології.

Під керівництвом викладачів кафедри охочі зможуть провести власне дослідження, результати якого можна буде представити на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а також на щорічній звітній конференції студентів Прикарпатського національного університету. Окрім того, зацікавлені учні зможуть поглибити знання з фахової англійської мови (з біологічним спрямуванням) та навчитися подавати заявки на отримання грантів для наукового стажування та навчання в університетах Європи та Америки.

Програма Школи передбачає ознайомлення з навчально-науковими лабораторіями та напрямками навчальної і наукової роботи кафедри біохімії та біотехнології, проведення науково-популярних лекцій, дискусій та лабораторних робіт. При виконанні лабораторних робіт учні матимуть змогу самостійно дослідити клітини та біомолекул, які входять до складу живих організмів.

Читайте також:

Студент-медик став чемпіоном світу. ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новиниІвано-Франківська #школаюнихбіохіміків #анонс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...