• Головна
  • Івано-Франківський університет організував міжнародну конференцію у Будапешті. ФОТО
17:38, 27 жовтня 2017 р.

Івано-Франківський університет організував міжнародну конференцію у Будапешті. ФОТО

Днями у Будапешті відбулася міждисциплінарна конференція на актуальну тематику «Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові».

Цей захід спільно організували Університет Короля Данила та ІМАНС (Інститут міжнародної академічної співпраці). Власне, проведення конференції є другим етапом проекту ІМАНС з консолідації зусиль та інтеграції інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн, інформує прес-служба вишу.

«Тішить те, що учасниками конференції стали представники країн Східної та Центральної Європи, які науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, аспірантами, студентами; фахівцями, експертами з практичним досвідом роботи; представниками органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади; лідерами і представниками організацій громадянського суспільства й бізнес-асоціацій», – зазначає учасник конференції, к.е.н., продекан економічного факультету Університету Короля Данила Іван Криховецький.

Івано-Франківський університет організував міжнародну конференцію у Будапешті. ФОТО, фото-1

Успішно виступила на міжнародній конференції і студентка з Івано-Франківська, яка представила свій проект «Ландшафтна акустика. Захисні насадження, як засіб зниження шуму».

«Хочу висловити слова вдячності за отримані позитивні враження та плідну працю. Варто відзначити високий науковий та організаційний рівень проведеної конференції, який був забезпечений завдяки кропіткій праці. Дякую Університету Короля Данила, який провів конференцію на якісно високому міжнародному рівні. Ви змогли зацікавити напрямками цього заходу різносторонніх фахівців ближнього і дальнього зарубіжжя, зуміли об’єднати науковців», – розповіла студентка факультету архітектури та будівництва Університету Короля Данила Олександра Шепітко.

Івано-Франківський університет організував міжнародну конференцію у Будапешті. ФОТО, фото-2

Керівник відділу маркетингу Університету Короля Данила Наталія Григорська зауважила:

«Проведення такого заходу було для нас викликом, адже захід такого рівня ми проводили вперше. Але ми уже можемо говорити про успішний результат, за відгуками учасників, серед яких – найактивніші представники ВУЗів, влади та громадських організацій».

Читайте також:

Понад півтисячі випускників інституту та коледжу Короля Данила отримали дипломи. ФОТО

Студенти-економісти з університету Короля Данила можуть отримувати подвійні дипломи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськновини #студенти #конференція #виш
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...