• Головна
  • Право на індивідуальне опалення українці таки вибороли.
09:36, 10 листопада 2017 р.

Право на індивідуальне опалення українці таки вибороли.

Просьби більшості пересічних українців таки почуто. Учора, 9 листопада, парламент ухвалив закон «Про житлово-комунальні послуги».

Картинки по запросу перехід на індивідуальне опалення

Картинки по запросу перехід на індивідуальне опалення

Нововведення  надають можливість жителям  багатоповерхівок , за певних умов, від’єднувати свої помешкання від централізованого опалення та постачання гарячої води.

 Перехід на індивідуальне опалення стане можливим для тих , у чиїх будинках вже наявні  від’єднані від централізованого опалення помешкання.

«У багатоквартирних будинках, у яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право виключно за власним рішенням у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні», – йдеться в законі.

Водночас нормативний  акт  не допускає примусового від’єднання  від централізованих  мереж  опалення та постачання гарячої води власників квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, у багатоквартирних будинках у разі відключення від цих мереж інших власників квартир та нежитлових приміщень.

Нагадаємо, нещодавно франківці писали петицію за право встановлювати індивідуальне опалення поквартирно. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #комуналка #опалення #індивідуальне #закон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...