
11:03, 14 листопада 2017 р.
У Бурштині приготували 200 кг вареників для захисників України. ФОТО
Бурштинський торговельно-економічний коледж долучився до акції по збору продуктів для бійців АТО. Протягом дня студенти та викладачі приготували 200 кг вареників.

Вареники готували із картоплею. Холодними їх складали у відра, а зверху заливали півлітра смальцю із шкварками і накривали пергаментним папером, ділиться секретами старший майстер навчального закладу Галина Сидоренко. Каже, що так вареники легко буде розігрівати, пише Фіртка.

«Хочу подякувати усім учасникам акції і директору Бурштинського торговельно-економічного коледжу Андрію Козаку від імені тих хлопців, які зараз перебувають на теренах східної України. Ці вареники – це те тепло, яке ми повеземо від вас нашим воїнам. Вони побачать, що тут про них пам’ятають»,– сказав волонтер Української Добровольчої Армії Іван Зобків.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
Коментарі