![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
13:00, 28 листопада 2017 р.
Двох прикарпатських робітників звинуватили у крадіжці з приватного підприємства
Минулого місяця до місцевого відділу поліції звернувся керівник одного з приватних підприємств і повідомив про те, що із складського приміщення було викрадено два електромотора та електричний подовжувач. Також додав, що крадіжку, вчинив хтось із працівників .
Проведеними розшуковими заходами підозри заявника підтвердилися. Зловмисниками виявились 52- та 32- річний жителі Тлумацького району, котрі тривалий час працювали на цьому підприємстві.
Як з’ясували правоохоронці, лиходії мали вільний доступ до складського приміщення , тож після роботи , коли нікого не було на підприємстві викрали вказані прилади. Все крадене зберігали удома, адже мали намір використовувати у власних потребах.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження передбачене ч.1 ст.185 ( Крадіжка ) Кримінального кодексу України . Триває слідство .
Сектор комунікації ГУ Національної поліції України в Івано-Франківській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...