В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації для підведення підсумків діяльності підпорядкованих військ у 2017 році та оцінки задач на наступний період відбулись збори керівного складу частин Повітряного командування “Захід”.

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-1

Командир Повітряного командування "Захід" особливу увагу приділив аналізу набутого досвіду та досягнутих результатів:

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-2

 У 2017 році ми виконували завдання щодо протиповітряної оборони й не тільки в зоні відповідальності повітряного командування. Основні зусилля зосереджувались на прикритті від ударів з повітря та недопущенні нанесення авіаційних ударів по військам та важливим державним об’єктам. Наші частини приймали участь у проведенні заходів територіальної оборони, утримували аеродромну мережу в готовності до забезпечення польотів та перельотів авіації та виконали багато інших завдань, у тому числі в зоні проведення антитерористичної операції.

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-3

За звітний період, завдяки злагодженій роботі наших фахівців, попереджено 17 порушень порядку використання повітряного простору України та перетину державного кордону Держави. Протягом 2017 року проведений великий обсяг робіт щодо модернізації та нарощування системи зв’язку, отримано новітню техніку для забезпечення роботи радіотехнічних військ, прийнято в стрій модернізовані вітчизняними заводами літаки. Нам є, чим пишатись!, - підсумував генерал-майор Олексій Марченко.

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-4

В країні, де четвертий рік триває неоголошена війна будь-яка зустріч військових професіоналів має за мету активний обмін досвідом, тим більше, якщо це командна ланка. Тож на військовому летовищі було організовано ряд показових та інструкторсько-методичних занять з великим об’ємом практичних дій.

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-5

Порядок посилення охорони та оборони об’єктів військової частини, дії особового складу варти та чергового підрозділу по відбиттю нападу диверсійно-розвідувальних груп на військові об’єкти, включаючи дії по безпілотним літальним апаратам, - бездоганно продемонстрував особовий склад, що був залучений до показових занять. Пожежний розрахунок авіаційної частини показово виконав нормативи з гасіння пожежі на потенційно небезпечних об’єктах. Цікавим для представників родів військ Повітряних Сил виявилось заняття по забезпеченню та проведенню льотної зміни.

В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-6 В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-7 В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-8 В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-9 В Івано-Франківську відбулись збори керівництва частин Повітряного командування “Захід”. ФОТО, фото-10
Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі