• Головна
  • Обдарованих дітей запрошують до участі в ювілейній премії «Диво-дитина»
13:40, 11 грудня 2017 р.

Обдарованих дітей запрошують до участі в ювілейній премії «Диво-дитина»

Ваша дитина надзвичайно талановита й відзначається інтелектуальними, спортивними чи мистецькими досягненнями? Тоді ця новина саме для вас. В Україні триває відбір на премію «Диво-дитина».

Обдарованих дітей запрошують до участі в ювілейній премії «Диво-дитина», фото-1

Ще 15 жовтня 2017 року оргкомітет всеукраїнської премії «Диво-дитина» оголосив про початок десятої ювілейної всеукраїнської премії та прийняв рішення щодо початку прийому анкет від дітей-учасників. До участі у здобутті премій «Диво-дитина» запрошуються найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України віком від 4 до 13 років.

Обдарованих дітей запрошують до участі в ювілейній премії «Диво-дитина», фото-2

Номінації премії:

  • Найрозумніша дитина,
  • Найспортивніша дитина,
  • Найтворча дитина,
  • Найдивовижніша дитина 
  • Найгероїчніша дитина.

1) Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2) Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3) Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4) Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5) Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

У березні 2018 року десята, ювілейна, премія відбудеться урочисто за участю найвідоміших представників мистецтва, науки та спорту у якості членів журі та нагороджуючих. Також будуть збільшені грошові премії та подарунки для фіналістів та переможців.

Документи приймаються з 15 жовтня 2017 року до 20 березня 2018 року.

Перелік необхідних для подачі документів:

  • Копія свідоцтва про народження дитини.
  • Анкета учасника.
  • Документи, що підтверджують досягнення дитини (дипломи, грамоти, сертифікати, фото, відео, статті та інше).

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті премії, прочитавши положення про проведення премії або за телефоном (044) 490-92-63.

Читайте також: «Дива на Миколая» — сайт 0342.ua оголошує конкурс дитячих малюнків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськіновини #Україна #таланти #премія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...