13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО

Франківські пластуни запустили в соцмережі рубрику #пластологізми. Так вони називають внутрішньоорганізаційний лексикон, який зрозуміють лише обрані.

За 105 років у Пласті сформувався перелік слів, які ніхто крім пластунів і друзів, зазвичай, не розуміє:) Пласт - український скаутинг пояснює ці терміни в рубриці #пластологізми, - йдеться в допсі офіційної сторінки організації.

13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-1 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-2 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-3 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-4 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-5 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-6 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-7 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-8 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-9 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-10 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-11 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-12 13 слів, які не розуміє ніхто, крім пластунів та їхніх друзів. ФОТО, фото-13

Читайте також:

Пласт підписав Меморандум про співпрацю із УГКЦ. ФОТО

В мережі з'явились казкові світлини таборового листування ПЛАСТу. ФОТО

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини ПЛАСТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі