Франківський персонаж Пане Дайте Пару Копійок лікується у Богородчанах. ФОТО

Відомий персонаж франківської стометрівки Пане Дайте Пару Копійок перебуває у лікарні.

Його провідав і написав про це у соціальній мережі іванофранківець Ростислав Шпук.

«Нарешті провідав Пана Дайте Пару Копійок. Останній місяць він - у Богородчанській лікарні. Бо його хребет защемив його ж нерв. За що протестний нерв помстився, заторивши трафік сечі і ніяк не поверне йому дозволений швидкісний режим», - пише Ростислав Шпук.

Сам власник пошкодженого потоку каже, що коли сеча не знаходить виходу - це значно краще, ніж коли вона пущена на самотік, як тут у декого. І в палаті все ніби врівноважено поділом хворих на рівні дві половинки: тих, чий організм поводиться, мов прохідний двір, і "тупикових".

«Хоча застав я Канта за обходом інших палат, куди він, у довгому чорно-червоному светрі та у щокастих черевиках із висолопленими язиками, заходив почергово перетерти на правах "лідера палатних думок", - ділиться відвідувач. - Я пішов слідом. Коли він говорив публічно - з порогу палати, мов зі сцени - то навіть інформаційно помилкові повчання - на кшталт того, що кордони треба відмінити, бо через них до нас злазиться все зло - випускав з уст так уразливо і вогнепально-хльостко, що із ними всі погоджувались, не зглядаючись, чи не випалено це мимо цілі, бува».

Хворий зізнався, що чекає на відвідувачів.

«А я знав, що ти приїдеш. Хоч думав, що може не приїдеш. Людину вбиває не те, що вона нікому непотрібна, а потреба потрібності. Навіть психіка пса побудована так, що він постійно чогось чекає. Він живе не просто так, - передає слова Пана Дайте Пару Копійок Ростислав Шпук. – А у мене зараз були такі болі, що аж пеклó десь між вухами (пéкло - це і є десь між вухами). Від них я й сам був, як старий себорейний пес, що завидує людським пальцям, бо не може почухатись. Кожна людина – в якійсь мірі екстрасенс, тому хапається за болюче місце руками, не може не торкатись, і це таки трохи знеболює - енергетика в руках така».

Хворий просив переказати: якщо хтось має бажання трохи допомогти - то може трохи допомогти, бо щось там десь припекло і щемить. А доступу до постійного місця служби наразі не має.

А за надлишок грошей, зібраних після побиття, він здійснив мрію - з'їздив у санаторій лікувати кістки. Після чого і сталось защемлення в хребті.

Франківський персонаж Пане Дайте Пару Копійок лікується у Богородчанах. ФОТО, фото-1 Франківський персонаж Пане Дайте Пару Копійок лікується у Богородчанах. ФОТО, фото-2 Франківський персонаж Пане Дайте Пару Копійок лікується у Богородчанах. ФОТО, фото-3 Франківський персонаж Пане Дайте Пару Копійок лікується у Богородчанах. ФОТО, фото-4

Читайте також:

Літо у чашці. 5 зимових трав'яних чаїв

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська ПанеДайтеПаруКопійок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі