Івано-Франківські студенти презентували свій науковий проект у Фінляндії. ФОТО

Cтуденти 4-курсу юридичного факультету Університету Короля Данила Лілія Трушко і Тарас Духняк  презентували свій науковий проект у Фінляндії.

«Реалізовуючи співпрацю УКД та ІМАНС, яка була започаткована влітку цього року, двоє студентів університету успішно пройшли наукове стажування для юристів на базі Західно-Фінляндського Коледжу, м. Гуйтіннен, Фінляндія. Умови співпраці передбачають безкоштовну участь у стажуванні студентів УКД, які демонструють значні успіхи у навчанні. Для проходження цього стажування студенти підготували власний науковий проект, який і презентували у Фінляндії», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

«Ми брали участь у програмі стажування і представляли свій проект «Система виконання покарань: від усвідомлення до покращення». Серед слухачів були юристи, викладачі, люди, які безпосередньо працюють в пеніціарній службі», – зазначив Тарас Духняк.

Івано-Франківські студенти пройшли стажування для юристів, та змогли вивчати фахову мову.

«Стажування включало в себе навчальні поїздки, зокрема, в університет та в мерію. Ми зустрічалися також з директором в’язниці, який розповів про систему в’язниць Фінляндії, зокрема, про відкриті в’язниці і те, як вони працюють», – повідомила Лілія Трушко.

Івано-Франківські студенти презентували свій науковий проект у Фінляндії. ФОТО, фото-1 Івано-Франківські студенти презентували свій науковий проект у Фінляндії. ФОТО, фото-2 Івано-Франківські студенти презентували свій науковий проект у Фінляндії. ФОТО, фото-3

Читайте також:

Студенти-економісти з університету Короля Данила можуть отримувати подвійні дипломи

Івано-Франківськ Івано-Франківськновини студенти проекти.міжнароднаспівпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати