Пластуни запрошують франківців у Школу зимового мандрівництва.

3-й курінь УСП/УПС "Лісові чорти" запрошують на Школу Зимового Мандрівництва-2018 "Тотальне Замороження".

Пластуни запрошують франківців  у Школу зимового мандрівництва., фото-1

"ЕВПП ШЗМ – це вишкіл, де кожен під керівництвом досвідчених альпіністів, може навчитися чогось нового. Наші вчителі проведуть вам цікаві уроки, а запальні ватри змусять розтанути увесь сніг у Карпатах. Снігові заняття, навики мандрування, обмін досвідом, як правильно провести зимову мандрівку – це тільки вершина айсбергу навичок, які можна здобути у нашій школі", - пишуть організатори.

До участі запрошуються особи старші за 15  років.

Збирай свій наплічник і мандруй разом з нами! І рівень - чудово підійде для людей які вперше бажають спробувати себе в Зимовому сходженні,та хочуть навчитися зимовому мандрівництву і табірництву, а також азів альпінізму.

Учасники матимуть можливість ночівлі в туристичному притулку з можливістю висушити свої речі ,та доступом до електроенергії. Учасники І рівня Роблять два сходження з елементами навчання 1 Петрос, 2 Говерла. ІІ рівня складності 1Бз Говерла, 2 Аз Петрос. Також Є можливість теплої ночівлі, проте бажаючі можуть спати на вулиці в наметі, якщо хочуть перевірити себе на стійкість, та відчути повну красу зимогово мандрівництва.

ІІ рівень для людей віком від 16 років які вже мають досвід і мандрували зимовими горами. Це повноцінна зимова мандрівка в якій ми матимемо змогу пройти через дві головні вершини Карпат Петрос та Говерлу. За рахунок такого формату є умови для засвоєння і вдосконалення навичок з ШЗМ попередніх років, а також практичне їх випробування, здобуття нових -як практичних так і теоретичних навичок які стосуються таборування пересування, і планування зимових мандрівок, початкових легких альпіністських сходжень. Всі ночівлі виключно в наметах, фізично важчий проте цікавіший.

Всe спорядження завжди потрібно мати під руками тому не буде змоги залишити його, а також матиме змогу насолодитися незабутніми враженнями від довшого та цікавішого маршруту який ми вам підготували.

Івано-Франківськ Івано-Франківськіновини пласт туризм зма гори мандрівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати