
21:00, 27 січня 2018 р.
Автобус зламався: прикарпатські школярі щодня долають 8 кілометрів до школи й назад. ВІДЕО
8 кілометрів через ліс ходять діти до школи і назад в одному з прикарпатських сіл. Аби нічого не сталось в дорозі, школярів супроводжують дорослі.
10 років тому в Грушеві була своя школа. Та її закрили як малокомплектну - там навчалось лише 8 учнів. Тепер же школярі змушені долати по 4 кілометри в в школу й назад. Спочатку - попри ліс і поля, а потім - ще й аварійний міст.
Минулого року грушевських учнів до школи возив шкільний автобус. Втім, зосені вже не приїжджає. Батькам, які написали безліч звернень, пояснили - автобус зламаний. Детальніше - в сюжеті ТРК УКраїна.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
Оголошення
20:42, 12 грудня
6
09:19, 8 грудня
14:30, 5 грудня
5
20:42, 12 грудня
1
11:12, 5 грудня

Коментарі