На Прикарпатті зареєстровано найменше ВІЛ-інфікованих осіб по Україні. ІНФОГРАФІКА

В 2017-му році в Івано-Франківській області зареєстрували 1 015 ВІЛ-інфікованих осіб. Це - один із найменших показників по Україні. 

В Інституті аналітики та адвокації провели аналіз виділених та фактично витрачених коштів на програму протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу в 2017 році.

Дослідження стосувалося місцевих бюджетів. У результаті сформували рейтинг. Івано-Франківська область знаходиться на 23-му місці за рівнем затверджених коштів.

На Прикарпатті зареєстровано найменше ВІЛ-інфікованих осіб по Україні. ІНФОГРАФІКА, фото-1

На 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції прогнозували виділити 4,1 млн грн. Та затвердили третину цих коштів – 1,2 млн. грн.

"Ми детально проаналізували напрямки лікування та профілактики опортуністичних захворювань. – говорить аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Івано-Франківська область на 19 місці за кількістю затверджених коштів на напрямок профілактичного характеру, та на 7-му місці по затвердженим коштам на лікування".

У місті Івано-Франківську схвалили 107 тис. грн. Результати дослідження демонструють, що за перше півріччя витратили третину коштів.

На Прикарпатті зареєстровано найменше ВІЛ-інфікованих осіб по Україні. ІНФОГРАФІКА, фото-2

"За часткою використаних коштів місто знаходиться на 9 позиції. – розповідає Олександр Ткаченко. – Івано-Франківськ посідає 18 місце за витраченими фінансами на профілактику вірусу. На лікування супутніх до ВІЛ захворювань коштів не затверджували й не витрачали".

Інформація щодо фактично витрачених коштів у регіоні відсутня. А регіональний центр за показниками витрачених коштів за всіма статтями витрат займає 9 місце у всеукраїнському рейтингу.

Читайте також:

Сьогодні відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Івано-Франківськ Івано-Франківськновини ВІЛ фінансування дослідження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
103 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати