У 2017 році на Прикарпатті Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 1,37 млн грн. на соціальні проекти і сплатив 18,04 млн грн. податків

У 2017 році на Прикарпатті Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 1,37 млн грн. на соціальні проекти і сплатив 18,04 млн грн. податків, Оксана Федоришин
У 2017 році на Прикарпатті Агрохолдинг «МРІЯ» спрямував 1,37 млн грн. на соціальні проекти і сплатив 18,04 млн грн. податків

«МРІЯ Агрохолдинг» відзвітував про реалізовані у 2017 році соціальні проекти та сплачені податки. Підприємства Агрохолдингу, розташовані в Івано-Франківській області, загалом сплатили податків на суму 18,04 млн грн. А сума соцінвестицій Компанії на Прикарпатті сягнула 1,37 млн грн.

Загалом же за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, що на 24% більше, ніж в 2016 році.А на реалізацію соціальних проектів Благодійний фонд Агрохолдингу спрямував за 2017 рік 21,5 млн грн., збільшивши соціальні виплати на 1,2 млн. грн.

Кошти соціального бюджету традиційно виділялися на підтримку інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, на допомогу бійцям АТО. Серед основних соціальних проектів, які підтримав Агрохолдинг «МРІЯ» в 2017 році на Івано-Франківщині, – оплата розмитнення і доставки з Європидороговартісного медичного обладнання для медзакладів області. Зокрема, таке обладнання змогла отримати центральна районна лікарня в Галичі, на що Компанія спрямувала 100 тис. грн. благодійної допомоги. Цей проект на Прикарпатті Компанія допомагає реалізувати вже два роки поспіль, сприяючи медичним установам краю в наближенні до європейських стандартів обслуговування пацієнтів.

Понад 275 тис. грн. за 2017 рік Агрохолдинг спрямував на реалізацію інфраструктурних проектів на території області. В першу чергу – це ремонт місцевих доріг у селах, де «МРІЯ» обробляє землі. В тому числі, за ці кошти суттєво покращити дорожнє покриття Компанія допомогла у селі Острівець Городенківського району. Окрім того, стараннями «МРІЇ» у селах Тенетне Галицького району, КорнівГороденківського району та КолодіївкаТисменицького району було відновлено вуличне освітлення, що дуже важливо для інфраструктури цих населених пунктів. Тож на ці роботи Компанія виділила 123 тис. грн. благодійної допомоги. Посприяв Агрохолдинг і у проведенні водогону в селі Тарасівка Тлумацького району: на буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини він витратив понад 53 тис. грн. А у селі Кінчаки Галицького  району місцеві мешканці мають тепер новий в’їзний дорожній знак для свого населеного пункту вартістю 44 тис. грн., виготовлення та встановлення якого було здійснене завдяки Компанії.

Соціальні інвестиції Агрохолдинг Мрія Івано-Франківська область 2017 рік
Соціальні інвестиції Агрохолдинг Мрія Івано-Франківська область 2017 рік

Не залишилась «МРІЯ» осторонь і духовних потреб громад – впродовж 2017 року допомагала ремонтувати церкви у Росохачі, Прикмищі Городенківського району, у Жукотині на Коломийщині, подарувала статую Матінки Божої для каплиці у Братишеві, що на Тлумаччині. А також традиційно попіклувався Агрохолдинг і про найменших: домога «МРІЇ» була спрямована на ремонт дитячих садочків, лікарень та шкіл області. Зокрема, за 53,7 тис. грн. було відремонтовано навчально-виховний комплекс у селі Виноградів, що в Коломийському районі.

Фінансова підтримка «МРІЇ» кооперативам на території Івано-Франківської області у 2017 році склала 10 тис. грн. Зазначимо, що для розвитку кооперативного руху «МРІЄЮ» передбачений окремий бюджет. У 2017 році він склав 1,3 млн грн., що на 430 тис. грн. більше бюджету 2016 року. Кошти були спрямовані на підтримку і розширення вже діючих кооперативів, а також на створення 10 нових, серед яких молочні, ягідні, бджолярські, а також кооператив по обробці ґрунту.

«Разом із відновленням "МРІЇ" та нарощуванням виробництва закономірно зростають і сума податкових відрахувань з боку Агрохолдингу, і фінансова підтримка громад та наших пайовиків, – коментує генеральний директор Компанії  Саймон Чернявський. – Наша довгострокова КСВ-стратегія передбачає не тільки допомогу нашим громадам у вирішенні найбільш гострих соціальних проблем, а й реалізацію стратегічних проектів, спрямованих на розвиток. Протягом останніх двох років ми активно підтримуємо кооперативний рух в сільській місцевості, вбачаючи в цьому можливість для людей гідно заробляти в своїй країні, розвиватися самому і робити внесок у розвиток своїх сіл».

Варто зауважити, що за три роки, відколи «МРІЯ» отримала нове керівництво та започаткувала програму соціальної підтримки місцевих громад, налагодилась ефективна співпраця між селянами та Компанією. Адже благодійна фінансова допомога з розрахунку 100 грн. за кожен гектар землі в обробітку спрямовується виключно на ті потреби, які є пріоритетними для селян. Вони самостійно на зборах села вирішують, на що саме використати кошти від «МРІЇ», а Агрохолдинг, в свою чергу, йде назустріч людям і справно виконує взяті на себе зобов’язання.

Податкові відрахування Агрохолдинг Мрія 2017р.
Податкові відрахування Агрохолдинг Мрія 2017р.
Мрія_Агрохолдинг Mriya_Agro_Holding новини_Мрія_Агрохолдинг Агрохолдинг_Мрія_Прикарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
46 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати