Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА

З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик наприкінці 2017 року на Прикарпатті провели опитування домогосподарств.

За отриманими результатами, на даний час в нашій області нараховується 450,4 тис. домогосподарств, що становить майже 3% загальної кількості по Україні, пише "Фіртка".

З них у сільській місцевості проживають 55%, решта – у міських поселеннях. Кожне шосте домогосподарство мешкає в обласному центрі.

Середньостатистична сім’я складається з трьох осіб. Найпоширенішими в області залишаються сім’ї з чотирьох осіб та більше (34.6%).

У більшості з них (72%) – по одній дитині, що характерно для всіх регіонів країни. У 24% родин – по дві дитини, і лише у 3% домогосподарствах виховується по троє дітей і більше.

Разом з тим, кожне десяте домогосподарство утримує лише одна доросла особа, причому майже в кожному п’ятому з них виховується по двоє та більше дітей.

Більше половини домогосподарств області не мають дітей у своєму складі. Серед них 40% – це одинаки, з яких 81% – особи непрацездатного віку. Добробут та рівень життя домогосподарств в значній мірі залежить від наявності та кількості працюючих осіб у їх складі.

Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-1 Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-2 Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-3 Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-4 Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-5
Середньостатистична прикарпатська сім'я: троє осіб, 10 тис. гривень на місяць. ІНФОГРАФІКА, фото-6

Читайте також:

Будиночок у франківському парку. Завершують облаштовувати кімнату матері і дитини. ФОТО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська статистика населення область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
353 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати