• Головна
  • ФК "Прикарпаття" - "Арсенал-Київщина" - 2:0 Це перемога!!! . ФОТО. ОНОВЛЕНО
17:08, 14 квітня 2018 р.

ФК "Прикарпаття" - "Арсенал-Київщина" - 2:0 Це перемога!!! . ФОТО. ОНОВЛЕНО

У Франківську триває гра між ФК Прикарпаття – Арсенал Київщина. це -- 22-й матч Чемпіонату України (Друга ліга).

Уже у першому тайні було кілька гострих моментів біля воріт, зокрема, і кутовий біля воріт прикарпатців – безрезультатно, кореспондент сайту 0342.ua.

За перший тайм прикарпатці отримали три жовті картки.

Отримав «гірчичнка» й «Арсенал»: наприкінці першого тайму на газоні опинився 10-й номер «Прикарпаття» Олег Веприк. Травмований футболіст не зміг продовжувати гру, відтак, замість нього на поле вийшов номер 8 – Володимир Борискевич.

Додали хвилину, однак, і це не змінило рахунку. Перший тайм – 0:0.

Другий тайм розпочався із зіткнень. На газоні опинилися гравці "Арсеналу" і "Прикарпаття".

Нашим футболістам дали вже 4-у жовту картку: за те, що вдарив по воротах, коли воротар "Арсеналу" лежав на газоні.

Трибуни обурені діями судді. Натякаючи на міні-зачіску чоловіка, кличуть "лисим")).

Попри це на 73-й хвилині гравець ФК "Прикарпаття" під номером 21 забив гол!

До речі, прикарпатці заледве не забили другого гола - м'яч вдарився об перекладину.

така результативна атака змусила "Арсенал" пожвавити гру. Однак, команда відразу ж і отримала жовту картку. Шосту у матчі - на дві команди.

Другий гол ФК "Прикарпаття"!!! 87-а хвилина, гравець №18.

Дехто з уболівальників не тямиться від радості.

ФК "Прикарпаття" - "Арсенал-Київщина" - 2:0 Це перемога!!! . ФОТО. ОНОВЛЕНО, фото-12

П'ять додаткових хвилин - рахунок незмінний - 2:0 на користь ФК "Прикарпаття". Це - перемога!!!