• Головна
  • «Це круто, коли тебе чують» - Java -розробник Ярослав Прокіпчин про роботу в V.I.Tech. ФОТО
15:56, 24 квітня 2018 р.

«Це круто, коли тебе чують» - Java -розробник Ярослав Прокіпчин про роботу в V.I.Tech. ФОТО

В Івано-Франківську відбулась чергова конференція IT-Rally Professionals. Працівники найбільших ІТ-компаній доповідали про технічні особливості своєї роботи. Комнанію V.I.Tech цього разу представило четверо спікерів: троє Java розробників та 1 рекрутер - Олександра Смілянська, Олександр Вовчук, Ярослав Прокіпчин та Ірина Сулацька.

Зокрема, Ярослав Прокіпчин у своїй доповіді розглянув особливості декларативного та імперативного програмування. Виступ зацікавив слухачів: Ярослав відповів на чимало запитань.

«Це круто, коли тебе чують» - Java -розробник Ярослав Прокіпчин про роботу в V.I.Tech. ФОТО, фото-1

«Я хотів донести, що програмувати потрібно красиво. Програмувати потрібно так, щоб отримувати задоволення. Не лінуватися повчитися: навіть якщо ти 5 років на цьому пишеш, завжди є щось нове».

Програміст працює в компанії близько 4х років. Бере участь в розробці серверної частини, і тої частини, яку безпосередньо бачить клієнт – аплікації.

Останній рік команда, в якій працює Ярослав, займалася локалізацією системи для німецьких клінік. Як відомо, протягом 10 років V.I.Tech співпрацює з клініками США. А наприкінці 2017 дана компанія вийшла і на європейський рівень також. Функціональна частина програми (над якою і працювала команда Ярослава) адаптована до системи охорони здоров’я Німеччини.

«Це круто, коли тебе чують» - Java -розробник Ярослав Прокіпчин про роботу в V.I.Tech. ФОТО, фото-2

«Перш за все я дуже задоволений командою, в якій я працюю. Тут унікальні люди. Також мене приваблює в роботі в V.I.Tech те, що я безпосередньо можу спілкуватися з засновниками компанії. Ми можемо конструктивно обговорити ті речі, які мені подобаються чи не подобаються. Керівництво V.I. Tech чує своїх працівників: я можу виступити з будь-якою ідеєю чи рекомендацією і мене вислухають».

Робота в компанії дала цікавий досвід: співпрацю з командами з різних країн. Це не лише обмін знаннями та навичками, а вміння адаптуватися до різних культурних відмінностей між людьми та процесами.

Конференція IT-Rally Professionals була людною та пізнавальною. Студенти не просто слухали доповіді, а й отримували цікаві завдання. А на завершення конференції компанії-учасники провели розіграш цінних призів.

Читайте також:

Електронна медицина вже в Україні: ІТ-спеціалісти про сучасні технології в українській медреформі. ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #Івано-Франківськновини #ІТ-технології #Javaрозробники #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...