У Карпатах кинулись гриби. ФОТО

Фото грибних «трофеїв» прикапатці діляться у соціальних мережах.

«Напевно самий лінивий грибар ще не знайшов перші весняні білі гриби у нас на Косівщині!»,

- пише Сергій Козлан у групі «Гриби України».-

«Місця там дуже відкриті, гриби видно за декілька метрів, так що пара грибарів можуть все визбирати дуже швидко, тому щоб бути першим треба зранку поспішати. А поспішати пришлося не легко, 2 години без перепочинку, з таким, по дорослому, темпом, ввесь час в гору, так що сауни не треба!»

Грибник дивується, чому перші гриби обрали сухі каменисті місця, адже довкола є чимало вологих лісів.

«Напевно, все ж таки, температура, цим грибам потрібне нічне тепло, а каміння за день нагрівається, віддаючи своє тепло землі вночі, що сприяє пробудженню і плодоношенню грибниць навіть не дивлячись на відносну сухість», - здогадується Сергій Козлан.

Грибів назбирав чимало, але всі вони – невеликі. Мабуть, через відсутність дощів.

«Збирав в основному соснові боровички, але потім, на сонячних галявинах почали попадатися і літні сітчасті(букові) гриби, майже всі потріскані від спеки, і деякі вже червиві. Крім білих попалася парочка красноголовців і дубовик крапчатий, для різноманіття», - пише користувач.

Грибник прогнозує «урожайний» рік. Особливо, якщо перепадатиме більше дощів.

У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-1 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-2 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-3 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-4 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-5 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-6 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-7 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-8 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-9 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-10 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-11 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-12 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-13 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-14 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-15 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-16 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-17 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-18 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-19 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-20 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-21 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-22 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-23 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-24 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-25 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-26 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-27 У Карпатах кинулись гриби. ФОТО, фото-28

Читайте також:

У Карпатах відбудуться міжнародні змагання зі збирання грибів. ФОТО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська гори гриби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі