![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:51, 13 травня 2018 р.
Івано-Франківськ тепер має власного янгола-охоронця. ФОТО
Жодне "Свято Ковалів" не минає без подарунків для Івано-Франківська. Одним з таких цьогоріч став «Ангел-охоронець» від майстрів з Рокитне (Київщина).
Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа у соцмережі Facebook.
Скульптуру встановили на одній з головних вулиць міста – Шевченка поруч з витворами ковальського мистецтва, які з’явились тут раніше.
"Я вдячний ініціаторам фестивалю, бо щороку вони занурюють Івано-Франківськ в неймовірну атмосферу одного з найсакральніших ремесел – ковальства. А після фестивалю, окрім незабутніх вражень, з нами лишаються чудові скульптури, які встановлюємо в різних куточках середмістя. Так гуляючи Івано-Франківськом, ми можемо повернутись спогадами на Свято ковалів, яке подарувало нам ту чи іншу скульптуру", - зазначив Марцінків.
Це не єдиний подарунок 16-го Свята ковалів. Учні та майстри франківського училища №21 та Бердянського машинобудівного професійного ліцею подарували місту скульптуру «Сяйво Станіславської ночі». Куди встановити цей витвір у мерії ще не вирішили, як і кований ровер, що місто придбало у п'ятницю.
Ще кілька кованих скульптур залишились в Івано-Франківську і зараз виставляються на території Палацу Потоцьких. Їх майстри створили тиждень тому під час майстер-класу на тему «Повернення».
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...