
10:40, 21 травня 2018 р.
На Прикарпатті п’яний військовий кинув у натовп гранату – дев’ять травмованих. ФОТО
На Надвірнянщині біля сілького кафе зловмисник кинув гранату. Внаслідок вибуху постраждало 9 людей.
Подія трапилася 20 травня близько 20 години у селі Лісна Тарновиця. Як повідомив міністр МВС Арсен Аваков, поблизу кафе сержант ЗСУ Ш.(перебуває у відпустці дома), під час конфлікту з місцевими жителями кинув у їх бік осколкову гранату – 9 осіб отримали осколкові поранення, інформує “Галка” .
У поліції Прикарпаття вже повідомили подробиці інциденту. Уродженець Донеччини, перебуваючи у вказаному селі, поконфліктував із двома чоловіками, відвідувачами закладу. У подальшому, перебуваючи у нетверезому стані, маючи намір позбавити їх життя, приніс у кишені гранату “Ф1″ та кинув її на землю поблизу входу до кафе “Павутина”. Внаслідок вибуху постраждало 9 осіб, їх доставлено до медичного закладу із осколковими пораненнями. Одного з них прооперовано.
Заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін додав , що зловмиснику 25 років.
“Чи можна було уникнути цієї трагедії? Так, якщо б громадянська свідомість та відповідальність не потурали цим «колекціонерам» зброї, які в мирних містах пересуваться з гранатами, а потім кидають їх в своїх співгромадян. Вчасне звернення до правоохоронних органів дозволило би уникнути цього жахливого випадку”,– каже правоохоронець.
Зловмисника затримано у порядку ст. 208 КПК. Вирішується питання про оголошення йому підозри у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.15 (Замах на злочин) та ч.2 (п.1, 2) ст. 115 (Умисне вбивство) ККУ та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Проводяться слідчі дії.
Читайте також:
Ранкова стрілянина в Пасічній: патрульні після погоні пострілом втихомирювали втікача. ВІДЕО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня

Коментарі