Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру репродукції людини. ФОТО

Сьогодні, 31 травня, Івано-Франківщину відвідав Президент України Петро Порошенко. Він побував на останньому дзвонику в Ямницькій школі, а також відкрив нову лінію виробництва цементу та новий лікувальний корпус Прикарпатського центру репродукції людини.

Запуск третьої технологічної лінії виробництва цементу підприємства «Івано-Франківськцемент» - це нові податки до бюджету, сотні робочих місць, зауважив Президент, йдеться на сайті ОДА.

«Мені дуже подобається гасло вашого підприємства – «Будуємо Україну щодня!», – звернувся Президент Петро Порошенко до робітників підприємства «Івано-Франківськцемент».

Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-1 Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-2 Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-3

Також Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії відкриття нового лікувального корпусу Прикарпатського центру репродукції людини.

Під час спілкування із колективом закладу Глава держави високо оцінив професіоналізм медиків Центру.

«Ваша робота надзвичайно корисна – ви робите так, щоб українців було більше. Більше півтори тисячі родин отримують велике щастя, матері – материнства, дякуючи вашій невтомній праці», - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що це не просто вирішення проблеми людини чи родини – працівники Центру сприяють поліпшенню демографічної ситуації в країні загалом.

Глава держави висловив переконання, що українські лікарі є найкращими в світі.

«Вони всьому навчаться. Обладнання все купимо, візьмемо кредит, але ми маємо змінювати державу», - наголосив він.

Глава держави вручив директоруЦентру сертифікат на обладнання для проведення операцій лапароскопічним методом. Також Петро Порошенко оглянув новий корпус та його оснащення.

Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-4 Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-5 Петро Порошенко відкрив на Івано-Франківщині нову технологічну лінію на "Івано-Франківськцемент" та новий корпус Прикарпатського центру реп..., фото-6

Читайте також:

Прикарпаття відвідав Петро Порошенко. ФОТО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Президент візит урочистості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі