У Франківську свої фантастичні оповідання презентував Олег Росткович

Днями у світлиці газети «Галичина» відбулася презентація книги франківського письменника-фантаста Олега Ростковича. Видання має назву «Веселі і не зовсім фантастичні оповідання».

Книга побачила світ минулого року у Луцькому видавництві «Твердиня». В неї увійшло 36 оповідань, написаних автором у різні роки. Рукопис оповідань у 2016 році став переможцем (2-га премія) відомого літературного конкурсу «Перший рукопис» (м. Івано-Франківськ).

Правда, автор зізнається, що не всі оповідання з переможного рукопису потрапили до книги, деякі прийшлося відкласти до кращих часів, натомість на її сторінках можемо зустріти нові твори письменника.

Презентація відбувалася досить жваво, адже виявилося, що тематика, яку у своїх оповіданнях піднімає Олег Росткович (а це і роботизація усіх сфер людського життя, і намагання привідкрити завісу майбутнього, і міжгалактичні відносини тощо), досить близька і цікава читачам. Тож його у прямому сенсі «закидали» питаннями. У результаті двостороннього насиченого спілкування зі слухацькою аудиторією, письменник авторам найбільш цікавих питань подарував свої книги.

На питання щодо того, який месидж у цій книзі надіслано читачеві, автор щиро признався, що не переслідував якоїсь конкретної цілі в цьому плані. А просто хотів привернути увагу до нагальних, як на його думку, питань, які вже цілком імовірно у недалекому майбутньому стануть реальністю і поставлять людство у дещо незручні (чи навпаки – зручні?) рамки.

Схвально відгукнулися про творіння Олега Ростоквича голова Івано-Фраківської НСПУ, літературний критик Євген Баран та літературний критик і журналіст Ігор Лазоришин. Привітали автора з книгою колеги по перу - івано-франківські письменники Оксана Пронюк, Микола Істин, Артур Сіренко та ін.

Тож для тих, кого вабить світ фантастики оповідання Олега Ростковича стануть справжньою знахідкою. Книга підходить також і для дитячої читацької аудиторії (12+).

До слова, творчу зустріч з письменником зорганізував Івано-франківський міжрегіональний поетичний клуб «Об’єднані словом».

Читайте також: У редакції "Галичини" відбулася творча зустріч зі Світланою Ткачук

ОлегРосткович Веселіінезовсімфантастичніоповідання презентаціякнигиІвано-Франківськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі