Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО

Працівники прикарпатської поліції відвідали місце тимчасового проживання осіб ромської національної меншини на околиці міста Надвірна, вивчили ситуацію щодо дотримання законності його мешканцями та забезпечення їх прав, налагодили комунікацію з представниками ромського поселення.

Такі заходи, як зазначив т.в.о. начальника управління превентивної діяльно сті ГУНП в Івано-Франківській області Андрій Веляник, передусім сприяють забезпеченню дієвого взаємообміну інформацією між представниками нацменшин та поліцією , інформує прес-служба управління.

Це є необхідною умовою для оперативного реагування поліцейськими на повідомлення, що стосуються безпеки цих осіб, недопущення вчинення протиправних дій стосовно представників нацменшин. Зважаючи на те, що в сім’ях ромів є чимало дітей, працівники поліції особливу увагу звернули на стан забезпечення інтересів та потреб неповнолітніх.

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук акцентувала увагу батьків на виконанні ними обов’язків щодо облаштування необхідних умов проживання, навчання та виховання неповнолітніх дітей, застерегла від втягнення дітей у злочинну діяльність та використання малолітніх дітей для заняття жебрацтвом.

Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО, фото-1 Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО, фото-2 Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО, фото-3 Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО, фото-4 Прикарпатська поліція - у таборі ромів. ФОТО, фото-5

Читайте також:

Прикарпатці знайшли на подвір’ї... зміїне кубло. ФОТО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська поліція роми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі