• Головна
  • Науково-пізнавальний клуб «ДумайРум» – це дуже цікаво і потрібно дітям
20:33, 28 серпня 2018 р.

Науково-пізнавальний клуб «ДумайРум» – це дуже цікаво і потрібно дітям

Часто батьки зустрічаються з проблемою – в який же гурток віддати свою дитину. Якщо питання стосується творчого розвитку, воно швидко вирішуване, адже міські центри мистецького спрямування пропонують величезну розмаїтість напрямків. Але, коли є бажання посприяти розвиткові науковому – оце вже дійсно проблема. Адже справді хороших наукових гуртків, які б уміли і фахово та просто подати складний матеріал, і, водночас, зацікавити дитину не так уже й багато. Але Івано-Франківську в цьому сенсі пощастило – вже 4-тий рік тут успішно провадить свої заняття науково-пізнавальний клуб «ДумайРум».

Івано-франківський «ДумайРум» працює як філіал київського. Потреба у подібному кроці була очевидною, адже аналогів думайрумівським заняттям у нашому місті нема й досі. Тут діти запросто засвоюють теми з фізики, хімії та біології, отримуючи базові знання з цих предметів, а також мають можливість розвивати в собі задатки до наукових спостережень, досліджень та логічного мислення. І все це відбувається у неймовірно цікавій і доступній формі.

Дуже важливим є те, що знання, які отримують діти, не грунтуються тільки на теоретичному рівні, а мають потужне практичне підтвердження. Адже по кожній пропопонованій темі передбачено цікаві експерименти. І часто вони настільки захоплюють думайрумівців, що після закінчення занять вони ще довго не хочуть іти додому.

Звісно, весь пізнавально-навчальний процес спрямовується кваліфікованими наставниками, які надзвичайно відповідально підходять до підготовки занять, намагаючись у рівній мірі приділити кожній дитині увагу і допомагти майже нездійсненне зробити досяжним і зрозумілим.

Керівники «ДумайРуму» кажуть, що це значно більше, ніж гурток:

Це справжній творчий простір, де старші наставники допомагають дітям здобувати найцінніше – досвід. Це «простір для думання», де можна поспілкуватися з цікавими особистостями, знайти друзів, запитати в наукових наставників про все, що заманеться. Тут збираються діти, яким хочеться знати причини й механізми всього, що відбувається довкола. Тут обмінюються думками та ідеями, разом проводять досліди та шукають відповіді на запитання. Всі досліди – цікаві й безпечні, кожен з яких розширює дитячий світогляд і дає вичерпні відповіді на запитання маленьких чомусиків. Дитина вчиться взаємодіяти з навколишнім світом, розуміючи як різні речі та явища впливають на неї. Учні клубу «ДумайРум»пізнають світ на дотик. Вони мають справу не з віртуальним світом, що відірваний від реальності, а зі справжнім – тим, у якому ми живемо.

Слід зазначити, що вже два роки поспіль «ДумайРум» готує команду науковців, яка їде до Києва на науковий фестиваль «Думай Фест». Це неймовірно важливий і значимий для дітей досвід, який в майбутньому допомагає їм активно проявляти свої знання і досягати перемог у найскладніших випробуваннях.

Наявність такого гуртка як «ДумайРум» є дуже важливим для нашого міста. Адже тут діти мають можливість отримувати ті знання та досвід, якими стовідсотково надалі скористаються у житті. А ще, що надзвичайно важливо, не проводять час за телефонами та планшетами, а самі вчаться не боятися експериментувати, втілювати в життя цікаві ідеї та організовувати видовищні шоу.

Ось як відгукуються про «ДумайРум» батьки дітей, які відвідують цей клуб.

"ДумайРум" – не просто гурток! Це спосіб і можливість розвитку дитини у науковій діяльності. Син вже три роки займається тут і кожне заняття неповторне. Мене завжди дивує, як майстерно і цікаво дітям пояснюють складні, а подекуди надскладні природні явища. Часто одна тема подається з точки зору кожної науки, які тут вивчаються (фізики, хімії та біології). Вирішальним аргументом на користь «ДумайРуму» свого часу для сина стала можливість самостійно проводити досліди під час заняття, величезна кількість приладів, обладнання та матеріалів. Окрім з користю проведеного часу і моря корисної і цікавої інформації, діти мали можливість бути учасниками дитячих наукових конференцій «Думай Фест», які щорічно проходять у Києві. Дякуємо керівникам, організаторам і викладачам за науковість, майстерність, фантастичне вміння говорити про складне просто і доступно – ділиться своїми враженнями мама думайрумівця Ірина Комар.

А ось що говорить ще одна мама Наталя Хрипуненко:

Ми у захваті від «ДумайРуму»! Ніколи б не змогла повірити, що такі фундаментальні науки як фізика, хімія та біологія можуть доступно викладатися для маленьких дітей! Але в «ДумайРум» це успішно реалізується! Мій син відвідує заняття третій рік поспіль і кожного разу отримує нові знання. Він є безпосереднім учасником експериментів, вчиться працювати з різними матеріалами і речовинами, вивчає їх властивості і застосування в побуті. Діти самі виготовляли косметику і парфуми, вирощували кристали. Дуже цікаві та пізнавальні заняття!!!

Як бачимо, батьки просто захоплені цим гуртком і подивовані успіхам своїх юних думайрумівців. А самі дітки з приємністю відвідують заняття навіть впродовж кількох років.

До слова, уже з 5 років дітки можуть відвідувати гурток і аж до 12. «ДумайРум» розробив цікаві заняття для дошкільнят і цьогоріч чекає, що малеча активно влиється у потужну команду майбутніх чомусиків. В «ДумайРум» система занять побудована окремо для молодших і старших груп таким чином, що кожна тема для кожного віку подається цікаво і доступно.

Тож, якщо Ви в роздумах куди прилаштувати дитину в позашкільний час, які незнані таланти відкрити в ній, зверніть увагу на науково-пізнавальний клуб «ДумайРум». Адже нічого подібного у нашому місті нема, а пізнавати таємниці довколишнього світу завжди неймовірно захоплююче і цікаво. І ще – а раптом саме заняття у цьому гуртку допоможуть Вашій дитині у майбутньому стати справжнім науковцем?

Детальнішу інформацію про заняття та про те, як записатися до гуртка, Ви можете отримати за телефонами: 0958152341; 096-970-62-09. 

Довідково: Науково-творчий майданчик у Івано-Франківську розрахований на дітей від 5 до 12 років (учнів 1–6 класів). Заняття в клубі мають три основні напрями: хімія, фізика та біологія. Ці науки представляються дітям як нерозривно взаємопов’язані. Навчання відбувається без нудної теорії чи складних термінів. Усі здобуті знання одразу перевіряються на практиці – для цього тут є справжнє наукове обладнання, безліч наочних прикладів і фахові викладачі, захоплені процесом дослідження не менше, ніж діти. Спеціально для клубу в Івано-Франківську набрано місцевих молодих фахівців, які будуть працювати з учнями за власною методикою «ДумайРуму».

Адреса: 

м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35

Університет Короля Данила (6-тий поверх, кім. 608)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДумайРум #науковийгуртокІвано-Франківськ #ДумайРумІвано-Франківськ #науково-пізнавальнийклуб"ДумайРум"Івано-Франківськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...