Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО

На навчальному центрі «Старий Лисець» Національної гвардії України, що знаходиться поблизу Івано-Франківська, з 10 по 20 вересня проходять збори з лейтенантами, випускниками 2018 року.

Цьогоріч близько семидесяти молодих офіцерів прибули до військових частин Західного оперативно-територіального управління Національної гвардії України. Є серед них і офіцери жінки.

Для вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок заняття з офіцерами проводять інструктори Нацгвардії, які пройшли відповідну підготовку за стандартами НАТО.

«Під час цих зборів ми маємо навчити офіцерів-випускників єдиної методики щодо організації та проведення індивідуальної підготовки особового складу відповідно до стандартів НАТО», - розповів один із інструкторів Націгвардії.

Збори відбуваються в чотири етапи. Перший з яких теоретична підготовка за напрямками роботи, інші практичні: з тактичної, вогневої підготовки та тактичної медицини.

Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-1 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-2 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-3 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-4 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-5 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-6 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-7 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-8 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-9 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-10 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-11 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-12 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-13 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-14 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-15 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-16 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-17 Лейтенанти Нацгвардії тренуються за стандартами НАТО. ФОТО, фото-18

Читайте також:

Курсанти кафедри військової підготовки ІФНТУНГ урочисто склали військову присягу. ФОТО

Івано-Франківськ новиниІвано-Франківська Нацгвардія навчання стандарти НАТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати