
13:29, 25 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Страсний четвер: Митрополит Володимир здійснив Чин умивання ніг 12 священикам

Цьогоріч священнослужителі, які взяли участь в Чині обмивання ніг були ієреї з Богородчанського протопресвітеріату. Також спільно з Владикою Володимиром молилося численне духовенство, семінаристи та вірні нашого міста.
Сьогодні, 25 квітня, у Страсний четвер в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового Митрополит Володимир Війтишин очолив Вечірню з Літургією Василія Великого та здійснив Чин обмивання ніг дванадцятьом священикам Івано-Франківської Архієпархії.
Чин обмивання ніг – обряд, коли в Страсний четвер архиєрей, за прикладом Христа, який умив ноги своїм учням за Тайною вечерею, вмиває в храмі ноги священнослужителям, на знак глибокого упокорювання і служіння народові Божому.
На завершення богослужіння Митрополит Володимир освятив для Архікатедрального собору дві нові Плащаниці для богослужбових каплиць м. Івано-Франківська. Опісля митр. прот. Олег Каськів зачитав послання Блаженнішого Святослава Шевчука, Отця і Глави УГКЦ до священиків.
«Духовний батько, – наголошується у Посланні, – є кимось більшим від простого управителя парафіяльної спільноти чи навіть учителя-викладача християнських правд віри і норм поведінки. Батько дає своїм дітям життя, народжує їх до життя в Господі, плекає це життя в щоденному служінні, захищає його від хижих вовків, будучи готовим до самозречення і самопожертви. Будучи слугою Божим за прикладом Христа-Спасителя, священик покликаний ставати для своїх парафіян духовним батьком».
Пригадуємо, що сьогодні о 17:30 год. в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового бужемо молитися Страсну Утреню.






Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
10:04, 15 грудня
11:54, 18 грудня
2
18:21, 22 грудня
Коментарі