Прикарпатці на чверть скоротили споживання газу

Прикарпатці на чверть скоротили споживання газу, Андрій Гук

Об’єми споживання природного газув Івано-Франківській області скорочуються. За перший квартал 2019 року на Прикарпатті спожито 238,4 млн куб. блакитного палива, це на 25,9% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок усіх категорій споживачів. Найбільше скорочення споживання блакитного палива спостерігається серед побутових споживачів – на 29,5%, промисловість зменшила використання газу на 13,6%,  бюджетні установи – на 13,5%, повідомляє прес-служба Івано-Франківськгазу.

"Якщо минулого року релігійні організації та підприємства ТКЕ збільшили споживання газу, то у 2019 році  спостерігається зворотна тенденція. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року релігійні організації цього року спожили блакитного палива на 0,18 млн куб. м  менше (21,3%), а теплопостачальні компанії – на 5,9 млн куб. м (16,7%)", – зазначив комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.

ід обсягів споживання природного газу залежить фінансування робіт з утримання газотранспортної системи в належному стані та виконання заходів, передбачених Інвестпрограмою АТ "Івано-Франківськгаз". Адже джерелом фінансування поточної діяльності компанії, витрат на обслуговування, ремонт, реконструкцію та модернізацію газових мереж, а також на аварійно-диспетчерські і експлуатаційні служби є тарифна виручка від розподілу газу.

Внаслідок зменшення об’ємів споживання газу за перший квартал 2019 року компанія недоотримала тарифну виручку у розмірі 59,5 млн. грн. (без ПДВ).

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
12 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати