• Головна
  • Руслан Гайда буде заступником мера Руслана Марцінківа. ФОТО
20:05, 7 червня 2019 р.
Надійне джерело

Руслан Гайда буде заступником мера Руслана Марцінківа. ФОТО

Руслан Гайда буде заступником мера Руслана Марцінківа. ФОТО

Руслан Гайда буде заступником з економічних питань міського голови Івано-Франківська.

 На сесії міського ради сьогодні, 7 червня, депутати прийняли рішення, що заступником голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа стане Руслан Гайда, - інформують "Вікна" з посиланням на "Місто".

"Є така ситуація: Богдану Білику за тиждень буде 65 років, він не зможе виконувати свої обов’яки", -  зазначив Руслан Марцінків і додав, що робити є дуже багато.

Довідково.

Руслан Дмитрович Гайда народився 11 листопада 1967 року в м.Калуш Івано-Франківської області. Здобув дві повні вищі освіти

З 1997 році працював в “Івано-Франківському спиртогорілчаному об’єднанні” на різних посадах. З 2005 по 2010 рр. – гендиректор “Івано-Франківського спиртогорілчаного об’єднання”. У 2011 році став очолив КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”, де працював до 2013 року.

З 2013 по 2015 роки – заступник міського голови з житлово-комунальних питань. У 2018 році знову почав керувати КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #заступника мера
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...