
13:05, 13 червня 2019 р.
З 1 вересня студенти вишів уперше отримають стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Цього року 40 кращих студентів вишів вперше отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні — їхні кандидатури відібрала Конкурсна комісія, куди, зокрема, увійшли представники родин Героїв.
Виплата стипендій почнеться з 1 вересня. Щомісяця протягом одного навчального року стипендіати отримуватимуть від 1900 до майже 2500 грн, повідомляє Освіторія.
«Цими стипендіями ми хочемо підтримати активну й цілеспрямовану молодь, яка не стоїть осторонь важливих суспільних процесів, а навпаки — докладає всіх зусиль, щоб їх основою були ті цінності, за які боролися Герої Небесної Сотні. І в той же час це — наша шана Героям, які загинули за вільне майбутнє України. Усі номінації названі на честь наймолодших Героїв Небесної Сотні», — зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Читайте також: До Франківська завітала міністр освіти і науки Лілія Гриневич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:25, 20 лютого
15
15:18, 22 лютого
17:03, 3 березня
live comments feed...