![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:10, 28 липня 2019 р.
У Голині у річці Сівка загинула вся риба
![У Голині у річці Сівка загинула вся риба У Голині у річці Сівка загинула вся риба](/dist-assets/images/cap.jpg)
Комісія Калуської РДА в присутності заступника голови Брошнівської ОТГ провела обстеження русла річки Сівка до місця скиду води з очисних споруд Брошнівського ЖКГ та 500 м вище по течії річки.
В ході обстеження встановлено факт забруднення річки після скиду води з очисних споруд (вода візуально темного кольору із специфічним запахом та загиблою рибою), вище місця скиду – річка чиста, інформуює Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації
Комісією встановлено, що витік відбувається з території очисних споруд комунального підприємства Брошнів-Осадської ОТГ.
За інформацією головного інженера очисних споруд Брошнівського ЖКГ, скид забруднених стоків у річку відбувся через відсутність електропостачання на очисних спорудах в результаті несправності трансформаторної підстанції. Працівники підприємства вжили заходи з припинення попадання неочищених стоків в р. Сівка.
Станом на 20.15 год. 26.07.2019 скидання неочищених стоків припинено. Електропостачання об’єкта здійснюється від переносних електрогенераторів. Об’єм витоку неочищених стоків встановлюється.
Працівники Калуського районного управління Держпродспоживслужби в області відібрали взірці води для проведення лабораторного дослідження.
Фото ілюстративне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...