
12:08, 11 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Заборона у керуванні автомобілем спонукала батька заплатити аліменти

Тисменицький районний відділ державної виконавчої служби примусово здійснює виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання сина.
У зв’язку із наявною заборгованістю старшим державним виконавцем Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби Лілією Фрич винесено постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю.
Найбільш дієвим стало обмеження у керуванні транспортним засобом, що і спонукало боржника сплатити заборгованість в повному обсязі в сумі 50 000 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
26 грудня
10:08
24 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
Коментарі