"Падатиме" й надалі: якого курсу долара найближчим часом чекати прикарпатцям

"Падатиме" й надалі: якого курсу долара найближчим часом чекати прикарпатцям, Андрій Гук

Пропозиція валюти явно переважає попит на тлі сприятливої фундаментальної ситуації та продажу валюти нерезидентами під купівлі ОВДП наступного тижня, зазначив експерт.

Як змінювався курс гривні до долара на початку осені за останні 5 років.

Національна валюта України найближчим часом може зміцнитися до рівня 23,85 грн/дол. Такими прогнозами поділився старший аналітик «Райффайзен Банку Аваль» Михайло Ребрик у коментарі УНІАН.

«Технічний аналіз говорить про високу ймовірність продовження тренду зміцнення гривні. Сильний опір продавці можуть зустріти в районі позначки «24,25», звідки з високою ймовірністю може настати коригування. Пробиття і закріплення нижче за цю позначку відкриває дорогу до зміцнення до рівня «23,85», - написав експерт.

За його словами, пропозиція валюти на міжбанківському ринку явно переважає попит на тлі сприятливої фундаментальної ситуації і продажу валюти нерезидентами під купівлю 5-річних ОВДП наступного тижня, навіть з урахуванням збільшених обсягів купівлі з боку Національного банку.

Минулого тижня гривня за офіційним курсом оновила трирічний максимум тричі. 

За інформацією дилерів комерційних банків, поточні котирування гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку України становлять близько 24,44/24,46 грн/дол., тобто, національна валюта продовжує зміцнюватися.

\

"Падатиме" й надалі: якого курсу долара найближчим часом чекати прикарпатцям, фото-1
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7591 перегляд в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати