![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
19:13, 23 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Головний медик Прикарпаття “попросив” підлеглого створити для нього посаду
![Головний медик Прикарпаття “попросив” підлеглого створити для нього... Головний медик Прикарпаття “попросив” підлеглого створити для нього посаду](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відтак, доручив підлеглому головному лікарю дитячої лікарні створити для нього посаду, пишуть Версії.
Зокрема, під час обговорення питання про створення КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня» депутат облради Олег Атаманюк поцікавився у очільника закладу чи правда, що на нього чинять тиск з ОДА, щодо призначення медичним директором ОДКЛ чинний керівник ДОЗ.
На це головний лікар Радислав Котурбаш сказав, що про прямий тиск не йдеться, але до нього з цього приводу дзвонили.
«Минулої п’ятниці прийшов до мене Стовбан і каже : «я йду від голови держадміністрації і він мені сказав шукати нову роботу». Я розумію, що з кожним таке може статися, бо влада змінюється. Тож чисто з людської точки зору сказав, що можу йому запропонувати посаду лікаря-методиста. Стовбан у свою чергу запитав, чи не міг би я завтра ввести посаду медичного директора. Після цього я поїхав на три дні до Києва одержувати реанімобіль, вийшов на роботу в середу. А чора мене запитав колектив, чи Стовбан йде до нас медичним директором. Я кажу ні, не йде. І тут телефонує мені Віталій Федорів (заступник голови облдержадміністрації, – ред.) і питає, чому я не хочу зареєструвати посаду медичного директора. Я пояснив, що тільки після реєстрації закладу можна вводити нові посади. На мене ніхто не тиснув брати його, тільки отакий дзвінок був», – пояснив Котурбаш.
У свою чергу депутат облради Василь Попович такому поясненню обурився.
«На основі чого ви збиралися дати йому посаду методиста? Був конкурс? Адже є багато кращих спеціалістів на цю посаду. Чого він після звільнення з департаменту обов’язково має бути у вас методистом? Це якийсь сюрреалізм», – обурився Попович.
Врешті «За» створення КНП проголосували 57 депутатів.
Варто зауважити, що депутатів також зацікавило питання, чому такі важливі медичні питання, який у порядку денному було близько трьох десятків, не доповідає сам Микола Стовбан, як ще діючий директор департаменту. Заступниця Ірина Кобельська повідомила, що директор наразі перебуває у черговій відпустці.
Слід зазначити, що питання про звіт директора ДОЗ ОДА Миколи Стовбана депутати піднімали ще від червня, втім він постійно перебував у відпустці чи у відрядженні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...