• Головна
  • Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську
03:47, 25 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську

Якщо говорити про дитячу офтальмологію, то малюки практично з народження потребують такого роду медичної допомоги. Багато лікарів попереджають про важливість раннього діагностування та виявлення різних патологій і порушень зору у дітей. Від цього залежить успіх подальшого лікування і можливість повернути дитині максимально можливий зір та здатність бачити навколишній світ. І одним з приладів, який використовується для діагностики порушення зорових функцій у дітей, починаючи з двох місяців, є педіатричний рефрактометр 2WIN. 

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську, фото-1

Діагностика зору виходить на новий рівень з безконтактним рефрактометром 2WIN від італійської компанія Adaptica. 

2WIN Adaptica - це портативний бінокулярний рефрактометр, визначення рефракції в якому відбувається за принципом фото-ретиноскопії, за допомогою інфрачервоного випромінювання та з застосуванням найпередовіших технологій. Широта діапазону сферичних вимірювань від +15,00 до -15,00 D з кроком 0,25 D, діапазон вимірювань циліндра від -5,00 до +5,00 D з кроком 0,25 D. 

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську, фото-2

Апарат діагностує не лише наявність далекозорості і короткозорості і астигматизму, а і їх ступінь. Всі параметри прилад виводить на екран і лікар видруковує і дає пацієнтам на руки. Виміри точні. Збігаються із даними великого рефрактометра і скіаскопією-дослідження за допомогою лінійок і очей лікаря.

Використання рефрактометра 2WIN дозволяє на ранніх стадіях діагностувати і фіксувати численні фактори порушення зору, такі як міопія, гіперметропія, астигматизм, косоокість і т.п.

Крім дітей, за допомогою такого приладу можна знімати показання рефракції у літніх пацієнтів, ослаблених людей або у пацієнтів, які не йдуть на контакт із лікарем.

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську, фото-3

У Медичній практиці "Доктор Царук" проводиться  безконтактна бінокулярна рефрактометрія для дітей у віці від 2-3 міс життя та для дорослих в будь-якому віці. 

Апарат вимірює рефракцію, тобто заломлюючу силу обох очей одночасно і вказує косину у градусах, визначає прозорість середовищ ока, наявність амбліопії.

Діагностувати у такий спосіб зручно, швидко, а дані є достовірними.

Є можливість проводити обстеження у малоконтактних пацієнтів-наприклад з аутизмом, оскільки даний метод не потребує зорового контакту з лікарем.

Наявність передових технологій дозволяє провести необхідне діагностичне обстеження органу зору у дорослих та дітей, а надалі правильно підібрати корекцію зору чи призначити відповідне лікування ( за показами).

Обстеження зору - це безконтактна та безболісна процедура. Саме тому, всі наші пацієнти почувають себе комфортно та довіряють нам.

Якщо у Вас є проблеми з зором- зверніться до фахівця!

Швидка та якісна діагностика зору дітей та дорослих в Івано-Франківську, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діагностика зору #Медична практика #"Доктор Царук" #Івано-Франківськ #лікування #медичні послуги #хвороби очей #дитячі хвороби #окуліст #офтальмолог #діагностика #аналіз #далекозорість #короткозорість #астигматизм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...