• Головна
  • Молодь Івано-Франківська має змогу дізнатися про реалії сучасного ринку праці
11:44, 25 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Молодь Івано-Франківська має змогу дізнатися про реалії сучасного ринку праці

Молодь Івано-Франківська має змогу дізнатися про реалії сучасного ринку праці

26 вересня у Івано-Франківську відбудуться одразу два потужні заходи, спрямовані на поінформування молоді щодо сучасного стану ринку праці.

Так о 12.00 в актовому залі Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35) розпочнеться захід «Молодь і ринок праці».
Молодь – головна рушійна сила сучасного світу. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.
Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення молоді робочими місцями. Проблема працевлаштування молодих спеціалістів та роль у цьому процесі вищої школи – питання, які повинні обговорюватись на усіх рівнях.
«Молодь і ринок праці» подарує можливість познайомитись з особливостями поведінки молодої людини на ринку праці в десятках європейських країн.
Про свій персональний досвід вітчизняним студентам розповідатимуть випускники найкращих європейських закладів освіти.

О 15.30 в актовому залі Університету Короля Данила для органів студентського самоврядування Університету Короля Данила та Молодіжної ради при Департаменті молоді та спорту Івано-Франківської МВК буде проведено нетворкінг за методикою гри «Світове кафе» на тему «Сучасні виклики ринку праці».
Світове кафе – альтернативний формат обговорення питань у групі. Метод відомий уже понад 20 років. Уперше був використаний у 1995 році в США.
Це технічно нескладний, проте напрочуд ефективний метод створення діалогу. Акцент робиться на спілкуванні між учасниками і на продукуванні нових думок та ідей. Це розмова про суть справи в неофіційній обстановці.
Завдяки приємній атмосфері та конструктивному діалогу учасники гри матимуть змогу отримати всі відповіді щодо особливостей ринку праці.

На усі заходи вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #Франик новини #УДК #все про ринок праці для молоді презентують в Івано-Франківську #два заходи на яких розкажуть молоді про сучасний ринок праців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...