• Головна
  • Світове визнання: франківський медик представив свої наукові розробки на конференції в Швейцарії
16:24, 26 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Світове визнання: франківський медик представив свої наукові розробки на конференції в Швейцарії

Світове визнання: франківський медик представив свої наукові розробки на конференції в Швейцарії

Нещодавно асистент кафедри хірургії №2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету, лікар-хірург відділення загальної хірургії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні Назар Омельчук взяв участь у міжнародній конференції 14th Euro-Global Gastroenterology Conference у Швейцарії.

Конференція, що відбувалась в місті Цюрих, об’єднала провідних гастроентерологів, хірургів, лікарів, науковців, студентів разом із промисловцями і фармацевтами, щоб обмінятись думками щодо критичних аспектів гастроентерологічних досліджень. Іванофранківець Назар Омельчук виступив із доповіддю на тему «Малоінвазивні методи лікування гострих постнекротичних псевдокіст підшлункової залози», повідомляє пресслужба ІФНМУ. 

Загальна тема наукового форуму була сформульована як «Майбутні перспективи та формотворчі тенденції в гастроентерології». Основна увага приділялась найновішим діагностичним та терапевтичним методам лікування гастроентерологічних захворювань. Обговорювались останні результати досліджень та технологічний прогрес у цій галузі.

Раніше Назар Омельчук брав участь у майстер-класі в Бельгії про проблеми раку, а також мав стажування у хірургічному відділі однієї із найпрестижніших клінік Франції — Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP AP-HP (Париж).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #Лікар-хірург #Назар Омельчук #конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...