Франківські "Агенти змін" отримали нагороду в Верховні Раді в номінації "Освіта"

За ініціативу створення Проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні Прикарпатського університету нагороджено доцентку кафедри фінансів, кандидатку економічних наук, докторантку ПНУ Світлану Кропельницьку.

Вручення нагород переможцям конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для демократичного розвитку місцевих громад» відбулося в Верховній Раді. С. Кропельницька отримала срібну відзнаку в номінації «Освіта».

Ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда від імені всього колективу привітав доцентку кафедри фінансів, кандидатку економічних наук, докторантку Світлану Кропельницьку із отриманням нею срібної відзнаки у номінації «ОСВІТА» у конкурсі «Кращі ініціативи жінок України для демократичного розвитку місцевих громад».

«Радий особисто привітати Світлану Орестівну, яка щойно повернулася із конкурсу, що його проводить Європейська асамблея жінок-депутаток за підтримки Міжнародної Амбасади Жінок-підприємниць, Представництв ЄС та Ради Європи в нашій країні, Асоціації міст України, Саміту Книги", — наголосив ректор ПНУ Ігор Цепенда.

У заході в українському парламенті взяли участь як учасниці конкурсу, яких цього року було 135, так і 24 переможниці у різних номінаціях з різних регіонів України та почесні гості. Зокрема, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маазікас, радник із питань демократичного врядування стратегічної групи ПРООН Маркус Бранд, який і вручив нагороду нашій номінантці та народні депутати України.

В інтерв’ю ЗМІ під час урочистостей директорка Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН Прикарпатського національного університету Світлана Кропельницька підкреслила: «Я щаслива від того, що Європейська асамблея жінок-депутатів разом з партнерами конкурсу високо оцінили нашу проектну ініціативу для демократичного розвитку місцевих громад нашого регіону і сьогодні я маю честь представляти у ВРУ не тільки один з найпотужніших університетів Західного регіону й України загалом, а водночас – сучасний освітній, науковий, інноваційний заклад, мозковий центр реформ, що активно підтримує і бере безпосередню участь у впровадженні реформ євроінтеграції в Україні, поєднуючи завдяки проектному підходу, одночасно дві з них  – освіти та децентралізації».

За підтримки керівництвом університету цієї ініціативи, сформованих у нашому навчальному закладі умов та грантових коштів ЄС, створений унікальний майданчик, де будується міцне партнерство освіти і науки, державної, місцевої влади та органів місцевого самоврядування новостворених ОТГ, бізнесу і інституцій громадянського суспільства.

Центр АГЕНТИ ЗМІН – це унікальна інноваційна платформа для комерціалізації наукових розробок через проектний підхід, для підготовки кадрів з управління проектами через систему дуальної освіти, середовище впровадження інноваційних інструментів комунікації, що дозволяють залучити до співпраці якомога більше зацікавлених у розвитку своїх територій представників ОМС, фахівців різних сфер і галузей.

АГЕНТИ ЗМІН Прикарпатського – це кропітка праця потужної команди менеджменту і фахівців, що втілюють сміливі мрії задля творення Європейського майбутнього!

Довідково. В умовах реалізації реформ євроінтеграції та децентралізації більшість регіонів України зіткнулись з проблемою відсутнього або недостатнього постійно функціонуючого інституційного та кваліфікованого кадрового забезпечення реалізації регіональної політики та управління регіональним розвитком з врахуванням проектного підходу.

Прикарпатський університет запропонував органам місцевого самоврядування в Івано-Франківській області вирішити цю проблему через створення Проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні з бренд-назвою «Агенти змін» (далі – Центр). Ідея створення Центру зародилась ще наприкінці 2016 року під час формування Регіональної експертної спільноти Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ в Івано-Франківській області, координаторкою якої було обрано доцентку кафедри фінансів економічного факультету університету, ініціаторку даної проектної пропозиції Світлану Кропельницьку.

Згодом ідея перетворилась у проект «Створення проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні», який за програмою «Інноваційна економіка та інвестиції» став переможцем. Конкурс з відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, проводило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (тепер – Міністерство розвитку громад і територій України. – прим. авт.).

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Влада
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №265/2020 «Про призначення суддів». Як повідомляють на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА, указом призначені судді у 36-ти місцевих загальних судах України. Двоє з них працюватимуть на Івано-Франківщині. Йдеться про суддю Коломийського міськрайонного суду Яремин Марію Павлівну та суддю Косівського районного суду Драч Дар’ю Сергіївну.
Суспільство
На Франківщині - штормове попередження. Про це повідомили на сайті Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області. За інформацією рятувальників, 3 липня у західних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, на Закарпатті і в Карпатах, вдень також і на Прикарпатті значні дощі (I рівень небезпечності, жовтий).  03 – 04 липня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 – 1 м над рiвнями 02 липня станом на 08.00. При значних д...
Влада
На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив сьогодні під час онлайн-наради із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міськими головами міст обласного значення. Про це повідомили на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА. Зазначалося, що увага до постраждалого населення – першочергове завдання, яке  ставить Президент та Уряд перед органами влади на місцях. «Поставлено завдання переді мною, як головою ОДА, – організу...
Суспільство
Із 1 липня відбудеться друга фаза підвищення тарифів за розподіл газу. Вартість доставки палива в платіжках в середньому зросте на 9,4%. Хоча раніше тарифи з липня планували збільшити одразу на 20%. Однак 24 червня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) внесла зміни до свого торішнього рішення, яким встановлювала нові тарифи на розподіл газу, повідомляє видання МІСТО із посилання на дані Газ...
Суспільство
На сьогодні працівники управління Укртрансбезпеки в області здійснюють габаритно-ваговий контроль великогабаритних транспортних засобів всього лише на одному пересувному пункті габаритно-вагового контролю, який належить Службі автомобільних доріг в області. За інформацією, яку сьогодні під час онлайн-наради голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів влад...
Суспільство
Більше двох млрд грн потрібно, щоб повністю відновити інфраструктуру та відшкодувати збитки від стихії на Прикарпатті цього року. З резервного фонду державного бюджету виділили 480 млн грн. Як їх витрачатимуть, говорили у студії Суспільного з головою Івано-Франківської обласної адміністрації Віталієм Федорівим, про це повідомив сайт МІСТО.  Голова ОДА розповідає, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив його, що 480 млн грн – це лише першочергова...
Суспільство
Як повідомили на сайті Івано-Франківської міськради, в Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська, його територіальних підрозділах, віддалених робочих місцях адміністратора та в департаменті соціальної політикизмінено графік прийому громадян, а саме:1. Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська (м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 9):- Понеділок, вівторок, середа, четвер з 10.00 год. до 18.00 год. без обідньоїперерви.- П’ят...
Суспільство
На територіях, постраждалих внаслідок повені, заборонено використання колодязної питної води у зв’язку з інтенсивним хімічним та мікробним забрудненням. Це стосується навіть господарських потреб. Тому головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує тимчасово забезпечити питне водопостачання привізною водою в ємностях для індивідуального та групового застосування і фасованою питною водою. Криничну воду можна вживати тільки пі...
Новини компаній
Перекліта Михайло Володимирович – лікар-уролог, андролог, сексопатолог медичного центру Оксфорд Медікал Урологія – це широка галузь сучасної медицини, адже вона поєднує консервативні та хірургічні методи лікування різного роду захворювань сечостатевої системи, а також містить у собі такі підрозліли медицини як андрологія, сексопатологія, онкоурологія та ін. Існує міф, що уролог лікує тільки чоловіків. Тому у даній статті ми розглянемо більш детально у яких...