
22:25, 17 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
У Франківську хочуть організувати масштабну автовиставку

Про це йдеться на офіційному сайті міського голови, пишеФіртка.
Так, обговорили низку актуальних для галузі питань. Зокрема, йшлося і про утилізацію відходів автосервісів (відпрацьовані запчастини, шини, уламки тощо). На жаль, в області не налагоджена система утилізації такого сміття, тому потрібно на перспективу напрацювати механізм.
Також підприємці наголосили на «нездорову» конкуренцію з гаражними кооперативами, адже у тих податки менші, а багато хто взагалі працює неофіційно. Ще одним актуальним питанням для підприємців є спад на ринку купівлі нових автомобілів. Та тут місто немає жодного впливу на врегулювання ситуації.
«Плануємо організувати виставку автомобілів, порадились з підприємцями, коли можна зробити цей захід – восени чи навесні. Кожному дилеру, автосалону потрібно виділити однакову площу. Також слід залучити банки, страхові компанії, аби одразу інформувати мешканців про купівлю та страхування власного авто», – зазначив Руслан Марцінків.
Ідею концепту мають придумати та запропонувати автосалони, а місто готове підтримати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
19:17, 23 грудня
13
20:42, 12 грудня
14
09:21, 20 грудня
Коментарі