
11:11, 19 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
В Франківську на Мазепи наносять розмітку холодним пластиком

На відремонтованій вулиці Гетьмана Мазепи в Івано-Франківську , було завершено перший етап нанесення розмітки розмітки холодним пластиком.
Про це повідомляє Мирослав Федорків у спільності “Комуналка ІФ”.
"Роботи з маркування виконувались за технологією холодного пластику, а це означає високу якість та довговічність розмітки. Договором передбачено 3 роки гарантії, яку надає підрядник на свої матеріали. Наразі, нова розмітка з'явилась на ділянці від крихівецького кільця до перехрестя з вул. Дорошенка., - йдеться у дописі.









На даній ділянці були нанесені осьові лінії, стрілки, та три зупинки громадського транспорту. Найближчим часом аналогічні роботи планується виконати на іншій ділянці вулиці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
Оголошення
20:42, 12 грудня
6
09:19, 8 грудня
14:30, 5 грудня
5
20:42, 12 грудня
1
11:12, 5 грудня
Коментарі