• Головна
  • Тариф на інтернет на Прикарпатті може сягнути цифри 50 євро – Інтернет-асоціація
11:52, 10 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Тариф на інтернет на Прикарпатті може сягнути цифри 50 євро – Інтернет-асоціація

Тариф на інтернет на Прикарпатті може сягнути цифри 50 євро – Інтернет-асоціація

Споживачам варто готуватися до вартості послуги інтернет-підключення в розмірі 40-50 євро

Про це повідомляє InternetUA з посиланням на представників Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Під час пресконференції “Маніпуляції під гаслом євроінтеграції: тотальна регуляція Інтернету, банкрутство провайдерів і зростання тарифів”, провайдери обговорили кілька законопроектів.

Це проект закону “Про електронні комунікації” (№ 2264 від 15.10.2019) та “Про розвиток інфраструктури для цифрової трансформації економіки і суспільства” (№ 2320 від 28.10.2019).

“Ми вивчили ці законопроекти і хотілося б сказати, що ніколи не було так тривожно за Інтернет в країні, як після того, як держава вирішила допомогти в його розвитку", – повідомив голова Правління ІнАУ Анатолій П’ятников.

У одному із законопроектів пропонується вважати будь-якого, хто надає послуги повністю або частково складаються з зберігання і передачі інформації в будь-якій мережі, постачальником, що потрапляють під регулювання нашими чиновниками, розповів він.

“Навіть не фахівцю в телеком-галузі повинно бути зрозуміло, що таким чином під це визначення потрапляє і Facebook, Telegram, Office 365. YouTube і взагалі все, що завгодно і хто завгодно, навіть журналісти. І всі вони повинні будуть, в разі прийняття закону, звітувати перед регулятором, підписувати тільки ті договори і тільки в тій формі, яка буде встановлена ​​нашими чиновниками, і надавати послуги за правилами і тарифами, які визначає регулятор “- пояснює голова правління ІнАУ.

В ІнАУ закликають відкликати законопроекти і приділити якийсь час розробки “нормального закону”, який, якщо і вводить якесь регулювання, то міг би відповісти на питання: яку проблему це регулювання вирішує.

Також в Асоціації вважають цілком можливим, що додаткова адміністративна навантаження на малого і середнього оператора в результаті призведе до суттєвого стрибка цінника послуги доступу до Інтернету для споживача до “європейського рівня”: 

“Цінник буде встановлювати регулятор. Спочатку пройде повільне і тихе знищення ринку. А потім, коли залишиться, як в Європі, три-чотири оператори, тоді цінник і виросте. У результаті споживачеві варто готується до вартості послуги в 40-50 євро”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Івано-Франківська #новини ІФ #новини Прикарпаття #новини Франківська #новини Франківщини #ціна на інтернет в Україні #тариф за користування інтернетом значно подорожчає #європейська ціна на інтернет в Україні #скільки буде коштувати інтернет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...