Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства

Не так давно на з верфі Сен-Назар (Франція) зійшов на воду найбільший в історії людства корабель - "Гармонія морів" (Harmony of the Seas), що належить круїзній компанії Royal Caribbean International. Будівництво судна тривало два з половиною роки. Через пару днів "Гармонія морів" прибула в Саутхемптон, Англія, щоб звідти вирушити в свій перший рейс в Роттердам.

"Гармонія ...", як і інші судна компанії (всі вони мають в назві приставку "... морів"), буде ходити під багамским прапором і мати портом приписки Нассау. Базуватися судно буде в Барселоні.

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-1

В рази більше "Титаніка"

Розміри "Гармонії ..." вражають: 362 метра в довжину (довше Ейфелевої вежі), 18 палуб, водотоннажність - за 200 тисяч тонн! Будучи довше сумно знаменитого "Титаніка" на сто метрів, воно перевершує його обсягом майже в п'ять разів.

Місто на морі

Судно здатне вмістити до 9 тисяч пасажирів і членів екіпажу, справжнє плавуче місто! Є навіть вертолітний майданчик.

Більше будь-якого судна, що плавали морями

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-2

Розміри океанського монстра вражають навіть при порівнянні з попереднім поколінням морських рекордсменів - судами класу Quantum тієї ж компанії.

Підготовка до великого плавання

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-3

За пару днів після сходу з верфі в Сан-Назере корабель дійшов до курортного Саутхемптона. Після проведення деяких налагоджувальних робіт судно було приведено в штатний режим.

Безпека

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-4

З урахуванням більш, ніж столітнього досвіду морських круїзів, і особливо - сумної долі судна "Коста Конкордія" в 2012 р, лайнер приведений в стан максимальної готовності до обставин. Ретельно підбирається екіпаж, регулярно проводяться навчання, число місць в рятувальних засобах перевищують число людей на борту.

Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-5 Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-6 Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-7 Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-8 Зійшов на воду найбільший корабель в історії людства , фото-9
новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10.33 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
3 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі