• Головна
  • Як обрати колонки для свого будинку?
Реклама
11:56, 14 січня 2020 р.

Як обрати колонки для свого будинку?

Реклама
Картинки по запросу Як вибрати колонки для свого будинку?

Картинки по запросу Як вибрати колонки для свого будинку?

З роками з'являлися та зникали способи відтворення пісень, а деякі навіть поверталися: вінілові, касетні, компакт-диски, MP3 та поточні платформи. Шанувальники музики можуть розповсюджувати музичну колекцію на багатьох платформах, включаючи цифрові та фізичні аналоги. Сайт Світ Акустики дозволяє людям оцінити можливість прослуховування музики в усьому домі, а не обмежуватися однією кімнатою.

Який тип колонок буде найкращим?

Динаміки - одна з тих речей, яка залежить від того, наскільки глибоко ви можете дотягнутись в пошуках потрібної якості звуку. Якщо ви хочете покрити весь будинок звуком, є конкретні переваги щодо використання конкретних типів колонок. Незалежно від вашої мети, варто подумати про те, як часто ви будете користуватися кімнатою та за яких обставин - чи вона буде використовуватися як виділений домашній кінотеатр, або переважно для випадкового прослуховування.

Динаміки на полицях - монітори

Цей тип перетворювачів, як правило, невеликий, тому що їх зазвичай розміщують на полиці або встановлюють на стіні. Моделі можуть суттєво відрізнятися за якістю відтвореного звуку, але зазвичай вони можуть похвалитися точним відтворенням середніх та високих тонів. Щоб досягти повного спектру задовільної якості, до набору слід додати виділений сабвуфер. Зазвичай цей тип колонок буде працювати в невеликих кімнатах, які легко наповняться звуком.

Підлогові колонки

Ці колонки мають цілий набір драйверів (високої, середньої та низької частоти) і забезпечують повне охоплення звукового спектру від одного пристрою. Окрім своїх менших братів, вони також характеризуються більшою динамікою та кращою чіткістю звуку. Подібно до колонок на полицях, динаміки на підлозі також розміщені парами. Гучномовці для підлоги найчастіше використовуються як спеціалізований набір для прослуховування, але завдяки їх універсальності вони також можуть використовуватися як частина багатокімнатної звукової системи та як частина системи домашнього кінотеатру .

Невидимі динаміки

Великою перевагою невидимих ​​колонокє те, що ви можете розмістити їх у стіні, меблях або стелі і зовсім не помітити їх існування. Це відкриває для архітекторів інтер’єру абсолютно нові можливості з точки зору дизайну інтер’єру. Проблема, в свою чергу, полягає в тому, що неправильна збірка може мати фатальний вплив на якість звуку. Оздоблення поверхні стін і стелі відіграє ключову роль у підтримці хорошого звуку - тут знову стає дуже важливим досвід монтажних компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...