Дитяча хірургія та лікування дітей з складною хірургічною патологією в Івано-Франківську

Дитяча хірургія та лікування дітей з складною хірургічною патологією в Івано-Франківську

Дитяча хірургія – це своєрідний профілактичний фільтр, через який проходить гостра та хронічна, вроджена та набута патологія у дітей. 

Дитячі хірурги чутливі до дитячого болю, виважені у своїх діях, це спеціалісти тонкої душі, дипломати, що вивчають риси характеру дитини, за якими приховані тонкощі перебігу хірургічної патології.

Робота з дітьми дуже напружена і важка, але водночас цікава, тому що дитина при спілкуванні викликає позитивні емоції своїм виглядом, посмішкою, своєю безпосередністю. Працюючи з дітьми, хірурги більше переживають, ніж самі пацієнти та їхні батьки.

Іноді дивуються, як це хірург з такою великою долонею, розміром в об’єм черевної порожнини, може робити операцію на кишечнику, який менший за його палець. Із дітьми працювати удвічі важче, ніж з дорослими. Дитячий хірург, який розраховує на безпосередній результат своєї праці і не любить дітей, працювати з ними не буде, і це – закономірно.

Дитяча хірургія – це поєднання наукового мислення і рукодіяння за наявності у хірурга аналітичних здібностей без емоцій. Дитячий хірург завжди перебуває у складній ситуації, особливо коли не знаходить причину проблеми у дитини, і не заспокоїться навіть за межами клініки, вдома, на відпочинку чи у бібліотеці, коли він перебирає сотні захворювань у голові, перш ніж виставить діагноз, і тоді напруга минає, настає спокій, і він може рекомендувати операцію чи спостережливе лікування. Дитячі хірурги – дуже чутливі до страждань маленької дитини люди, яка своєю мімікою, поведінкою просить про допомогу.

Складність спілкування з хворими дітьми обумовлюється тим, що їхня психіка травмована хворобою. Однак реакція лікаря на грубість дитини та батьків, які теж травмовані хворобою дитини, не повинна нагадувати «бумеранг».

Таким чином, міміка, мова відіграють не останню роль у спілкуванні з дітьми.

Зрозуміло, що підхід до дітей різний. До дітей грудного, дошкільного, шкільного, раннього і зрілого підліткового та юнацького віку. Перш за все необхідно встановити вік та зрілість дитини, бо від цього залежить діяльність лікаря.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ЛІКАРІВ

29 лютого 2020 року прийом дітей з складною хірургічною патологією буде проводити Притула Василь Петрович, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця з м.Києва.

До огляду та консультацій можна направляти дітей , у яких виявлено складну хірургічну патологію.

Пацієнтам необхідно мати з собою виписки та аналізи.

Прийом проводиться за попереднім записом:

- за номерами: 0981181414, 0668130160

- через сайт закладу tsaruk.if.ua

новини івано-франківськ клініка медична практика доктор царук царук дитяча хірургія складна хірургічна патологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі