• Головна
  • Яким чином ви можете поліпшити склад поганого ґрунту?
Реклама
19:09, 22 лютого 2020 р.

Яким чином ви можете поліпшити склад поганого ґрунту?

Реклама

Інтенсивний обробіток сприяє виснаженню землі. На родючість ґрунту впливаютьтри основні чинники:


1. Кислотність
2. Вміст поживних речовин
3. Структура.


Саме вони визначають ефективність культур, тому фермери залежать від поліпшення якості слабких і спрацьованих ґрунтів.
Для українських сільгоспвиробників компанія "Макош"https://makosh-group.com.ua/ пропонує великий вибір мінеральних добрив за доступними цінами.


Як відрегулювати кислотність ґрунту

Кислотність ґрунту дуже впливає на засвоюваність поживних речовин та загальне зростання рослини. Більшість видів культур потребують злегка кислого або інертного ґрунту, тому регулювання pH- це одна з найбільш важливих процедур. Кислотність можна визначити самостійно, змішуючи зразок землі з рідиною Helliga, а потім порівняти результат відповідно до шкали, що додається до препарату. На ґрунти, занадто кислі слід додавати вапняні добрива, завданням яких є підвищення рН. А для кислотності краще застосовувати сульфат амонію, калію або магнію.


Застосування мінеральних добрив

Регулювання рН ґрунту - це ще не все. Інтенсивний обробіток сприяє його виснаженню, тому ви повинні регулярно восповнювати дефіцит поживних речовин через додавання мінеральних добрив. До найбільш важливих відносяться, передусім:

1.
Азот - збільшує масу плодів і подовжує період вегетації. Швидко вилуговується, тому рекомендується його поповнення, особливо у фазі інтенсивного зростання рослин.

2. Фосфор - не піддається вимиванню дощем, тому слід удобрювати обережно, щоб не привести до утворення занадто великої кількості цього компонента.

3. Калій - збільшує не лише масу плодів, але й стійкість рослин до несприятливих погодних умов.


Поліпшення структури ґрунту

Бажаючи поліпшити якість ґрунту, ви не маєтезабути про забезпеченняйогоструктури. Для цього застосовуються механічні процедури, гній або посадка в міжряддя. В міжряддя саджають рослини, що мають короткий період вегетації. Після збору урожаю усі залишки переорюють, створюючи природнезелене добриво. Домеханічних заходіввідносяться, передусім, оранка йборонування. Вони дозволяють ретельне змішування усіх інгредієнтів і розпушування.

Слід пам'ятати, що найбільш важливим показником, що свідчить про якість ґрунту є стан рослин. Якщо їх зростання пригнічується, швидше за все, яка-небудь з процедур робитьсянеправильно. Час від часу слід не лише перевіряти рівень pH, але і загальний склад ґрунту на наявність необхідних поживних речовин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...