• Головна
  • Коломийський проєкт потрапив до фіналу конкурсу найкращих цифрових ідей
19:58, 7 березня 2020 р.
Надійне джерело

Коломийський проєкт потрапив до фіналу конкурсу найкращих цифрових ідей

Коломийський проєкт потрапив до фіналу конкурсу найкращих цифрових ідей

Ідея-переможець отримає можливість повної реалізації, профінансованої з бюджету ініціативи «Дані міст», пише Голос-Інфо.

Коломийський проєкт “Цікаво про освіту”

Проблема

Відсутність цілісного інструменту передачі необхідної інформації про діяльність закладів освіти у зручному та доступному вигляді.

Ідея

Даний продукт має бути реалізований у вигляді єдиного веб-порталу (включаючи мобільну версію), на якому буде розміщена у вигляді зручної веб аналітики (діаграм, графіків, таблиць тощо) деталізована інформація про діяльність дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів громади.

На порталі розміщуватимуться дані про мережу освіти, педагогічний склад, фінансове та матеріальне забезпечення, в подальшому дані енергоефективності будівель, наявна інфраструктура, інформація про постачальників товарів, робіт та послуг, результати ЗНО, олімпіад, призерів спортивних змагань тощо.

В користувачів даної платформи буде можливість авторизації на порталі та вивантаженні інформації у форматах відкритих даних. Портал буде цікавим широкому колу цільових груп: мешканці громади, батьки дітей, які навчаються чи тільки планують обрати навчальний заклад, громадськість, ЗМІ, місцева влада, керівники та працівники закладів освіти.

Результатом створення даного продуту буде забезпечення відкритості та прозорості в діяльності галузі освіти та підвищення рівня взаємодовіри між владою та громадою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #коломия #проект #Дані міст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...