Онлайн курс з написання космацької писанки має перші замовлення з-за кордону

Онлайн курс з написання космацької писанки має перші замовлення з-за кордону
Онлайн курс з написання космацької писанки від пані Ганни Линдюк з Космача має перші замовлення з-за кордону. Перші чотири замовлення уже поїхали в Австрію, Норвегію, США та Швейцарію. 

«Ну нарешті! Поміж карантином, закритими дорогами, нечемними коровами, нічними сидіннями онлайн – це сталось. Перші чотири пакунки do-it-yourself разом з онлайн курсом від пані Ганни з Космача вже поїхали. В Австрію, Норвегію, США та Швейцарію. Пані Ганна дуже старалась і онлайн курс вийшов класниииий!», – пише одна із творців онлайн курсу Оксана Архипчук, пише Діло.

«Отак поволі і виведемо наших найкращих майстрів онлайн для всього світу. Те, що почалось як окремий напрям для того, аби творчо переформатувати подорожі Active Ukraine, починає жити своїм життям», – додає вона.

Як пояснює пані Оксана, це онлайн курс від сільського майстра/майстрині (англійською мовою) та пакунком матеріалів (do-it-yourself kit) для роботи з курсом вдома.

Наразі доступний лише курс з написання космацької писанки від пані Ганни Линдюк з Космача. Але також готують ляльку мотанку, ліжникарство та виготовлення керамічного свищика.

«Майстри отримують частину прибутку з кожного проданого курсу, а в пакунках є обов’язково один або два зразки їхніх робіт. Таким чином ви не лише вчитеся чогось цікавого, але й підтримуєте їх на плаву і дозволяєте займатись традиційними ремеслами у цей дивний час», – зазначає Оксана Архипчук.

Курс Virtual Experience можна замовити (можна купувати окремо курс, або курс + пакунок).

Авторка додає, що доставляють курс у всі куточки світу.

новини прикарпаття космацька писанка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі